Piotr Kraśko składa poruszające i wyjątkowe życzenia żonie z okazji urodzin. Nawiązał do wojny

Piotr Kraśko zebrał się na romantyczny gest w kierunku żony. Dziennikarz wstawił zdjęcie na swój instagramowy profil i dołączył wzruszające życzenia urodzinowe dla Karoliny Ferenstein-Kraśko.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr Kraśko to od lat jeden z czołowych dziennikarzy w naszym kraju. Przez długi czas był związany z Telewizją Polską, ale od 2016 roku jest gwiazdą TVN. W nowej stacji prowadził program "Fakty o świecie". Przez kilka lat był też prowadzącym "Dzień dobry TVN". Obecnie możemy go oglądać w głównych wydaniach "Faktów". Profesjonalizm prezentera doceniają widzowie, ale także branża, ponieważ Kraśko jest laureatem Wiktorów i Telekamery. Prywatnie Piotr Kraśko jest mężem Karoliny Fernstein-Kraśko. Para pobrała się we wrześniu 2008 roku i doczekała się już trójki dzieci: synów Konstantego i Aleksandra, a także córki Lary. Dziennikarz postanowił złożyć swojej żonie życzenia urodzinowe i zrobił to publicznie na Instagramie. Te słowa mogą wzruszyć!

Zobacz wideo Piotr Kraśko zdradził, jak poznał swoją żonę Karolinę

Piotr Kraśko złożył żonie przepiękne życzenia na Instagramie

W swoich życzeniach Piotr Kraśko podkreślił w jakim specyficznym, trudnym czasie teraz żyjemy

Właściwie wiemy to zawsze, ale w tak niezwykłych, trudnych czasach jeszcze bardziej - co i kto jest dla nas najważniejszy. Ty. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 

Do życzeń dziennikarz dołączył zdjęcie małżonki w zjawiskowej sukience. Fotografia pojawiła się już wcześniej na instagramowym koncie Piotra Kraśki przy okazji świętowania walentynek w 2019 roku. Wpis bardzo spodobał się obserwatorom prezentera, którzy postanowili także dołączyć się do urodzinowych życzeń. Post skomentowała także Joanna Przetakiewicz, która stwierdziła krótko, że Piotr i Karolina to "najlepsza para". Spodziewaliście się, że Piotr Kraśko jest takim romantykiem?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.