Syn Katarzyny Figury miał szansę na karierę. Zagrał w hitach, a potem zmienił zawód. Aleksander Chmielewski wybrał pasję

Wydawało się, że syn Katarzyny Figury pójdzie w ślady sławnej mamy i również będzie robił karierę w świecie filmu. Okazało się, że jednak Aleksander Chmielewski ma nieco inne plany zawodowe.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Katarzyna Figura jest mamą dwóch nastoletnich córek: Koko i Kaszmir oraz syna, Aleksandra, który jest owocem jej związku z Jackiem Chmielewskim. Mimo że jeszcze kilka lat temu wiele wskazywało na to, chłopak, że pójdzie w ślady mamy, to ostatecznie jego kariera potoczyła się w zupełnie innym kierunku.

Zobacz wideo Katarzyna Figura od lat mieszka w Gdyni, ale w sezonie letnim "nie chodzi na plażę"

Czym zajmuje się syn Katarzyny Figury?

W wywiadzie, którego Aleksander Chmielewski udzielił dla magazynu "Viva" zdradził, że na początku swojej drogi zawodowej nie planował zostać aktorem. Dopiero po pewnym czasie zrozumiał, że chciałby związać przyszłość ze sceną i rozpoczął naukę w Warszawskiej Szkole Filmowej. Syn Katarzyny Figury zadebiutował w etiudzie szkolnej "Żaklina". Mężczyzna zagrał również epizodyczne role w serialach, takich jak "Komisarz Alex", "Diagnoza", czy "Ludzie i bogowie".

Wszystko wskazywało na to, że był to dopiero początek jego drogi w show-biznesie. Ku zaskoczeniu wielu osób chłopak zrezygnował jednak z kariery aktorskiej. Obecnie 35-latek stara się raczej unikać blasku fleszy i skupia się na swojej największej pasji, jaką jest sport. Mężczyzna został instruktorem tenisa, a pierwszych lekcji udzielał już na studiach.

Jest znakomitym trenerem. Szkoli w jednym z najlepszych klubów. Do tego ma wielkie powodzenie u kobiet, więc kształci przede wszystkim panie, i to w różnym wieku - zdradził w rozmowie z "Życiem na Gorąco" znajomy Aleksandra.

Aleksander Chmielewski zamiesza z mamą w Gdyni?

W sieci pojawiły się plotki, że po długich namowach mamy Aleksander podjął decyzję o przeprowadzce do Trójmiasta. Mężczyzna najprawdopodobniej zamieszka z Katarzyną Figurą w Gdyni.  

Aleksander Chmielewski i Katarzyna FiguraAleksander Chmielewski i Katarzyna Figura KAPiF

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.