Przemysław Kossakowski odchodzi z telewizji. Znamy powody jego decyzji. "Nie wiem, jak długo to potrwa"

Przemysław Kossakowski oznajmił, że po dekadzie spędzonej w telewizji zawiesza karierę. Dziennikarz podał dwa powody, które skłoniły go do podjęcia takiej decyzji.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Przemysław Kossakowski zadebiutował na antenie stacji TTV w 2012 roku. Niemalże od samego początku medialnej kariery zyskał ogromną sympatię widzów, a prowadzone przez niego programy cieszyły się dużą popularnością. Okazuje się, że w jego życiu zaszły zmiany. Dziennikarz postanowił zawiesić działalność telewizyjną.

Avicii Amy WinehousePrzedstawiamy gwiazdy, które zginęły w tragicznych okolicznościach. Avicii, Kobe

Zobacz wideo Przemysław Kossakowski każe sobie życzyć zdrowia umysłowego i zdradza: W wieku 50 zrobię coś absolutnie szalonego

Przemysław Kossakowski odchodzi z telewizji  

Smutną wiadomość Kossakowski przekazał fanom w opublikowanym na Instagramie poście. W obszernym wpisie wyjaśnił, dlaczego zdecydował się na taki krok.

Dziś chcę poinformować o zawieszeniu mojej telewizyjnej aktywności. Decyzję podjąłem z dwóch bardzo ważnych dla mnie powodów. Po pierwsze, od dłuższego czasu pracuje nad projektem, który już wkrótce będzie wymagał ode mnie pełnej uważności. Po drugie, myślę, że po dekadzie pracy w mediach, uczciwym będzie zastanowić się, czy nadal mam coś ciekawego do powiedzenia i czy w ogóle nadal chcę to robić - czytamy na początku wpisu.

W dalszej części zaznaczył, że nie wie, czy wróci jeszcze na szklany ekran. Korzystając jednak z okazji, postanowił podziękować wszystkim osobom, które przez lata go wspierały.  

Nie wiem, jak długo to potrwa i czy w ogóle wrócę, a zatem, jeżeli to, co nazywam "zawieszeniem", miałoby okazać się czymś więcej niż tylko przerwą, chciałbym podziękować tym, którzy przez ostatnią dekadę mnie wspierali.

Miłe słowa zostały skierowane między innymi do współpracowników ze stacji TTV oraz do wszystkich osób, które od samego początku uwierzyły, że Kossakowski może mieć coś ciekawego do przekazania na antenie.

Pod postem natychmiast znalazło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy nie ukrywali smutku z powodu decyzji dziennikarza, a także życzyli mu dużo szczęścia i powodzenia w nowych projektach.

 

Joanna OpozdaOpozda mknie przez Warszawę i zachwyca nową fryzurą. Ale fale! Ale promienieje!

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: