Wnuczka Martyniuków ma już trzy lata. Danuta pochwaliła się nowymi zdjęciami Laury. Ale wyrosła!

Danuta i Zenon Martyniukowie oszaleli na punkcie swojej wnuczki. Dumna babcia chętnie chwali się w sieci fotografiami dziewczynki. Laura skończyła niedawno trzy lata.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Zenek o relacjach rodzinnych: "Wszystko się poukładało. Każda rodzina ma gorsze momenty"

Zenon i Danuta Martyniukowie są małżeństwem od ponad 30 lat. Para doczekała się syna Daniela. Ten niejednokrotnie przysparzał swoim rodzicom wielu zmartwień. Kilka razy zdarzyło mu się popaść w konflikt z prawem. Dużo kontrowersji wzbudziły także jego kłopoty małżeńskie. Wkrótce po ślubie pierworodny gwiazdy disco polo rozstał się ze swoją żoną Eweliną w atmosferze skandalu. Owocem tego związku jest córka Laura, jedyna wnuczka Martyniuków. Ukochana piosenkarza pochwaliła się nowymi zdjęciami dziewczynki. Ale wyrosła!

Zapomniane związki gwiazd z show-biznesu. Wielka miłość i głośne rozstaniePamiętacie, że oni kiedyś byli razem? Rosati ze swoim eks ma chyba niewiele wspólnego

Wnuczka Martyniuków ma już trzy lata. Żona gwiazdy disco polo pokazała nowe zdjęcia Laury

Zenon i Danuta Martyniukowie nie ukrywają, że mała Laura skradła ich serca. W wywiadzie na łamach "Super Expressu" piosenkarz zdradził, że świetnie odnajduje się w roli dziadka. Nie mógł też się nadziwić, jak dziewczynka szybko rośnie.

Rola dziadka to jedna z moich ulubionych. Laurka jest przepiękna. Zawsze gdy odwiedzamy ją i Ewelinę, to zostajemy na kilka dni, żeby spędzić z nią jak najwięcej czasu. Zaskakuje mnie tym, jak szybko rośnie, jak pięknie się rozwija - powiedział.

Anna LewandowskaLewandowska spędza święta na Majorce, ale bez Roberta. Wiadomo, dlaczego

Martyniukowie starają się odwiedzać ukochaną wnuczkę jak najczęściej. Dumny dziadek twierdzi, że Laura jest niezwykle bystra i rezolutna. Dziewczynka ma już trzy lata, a jej babcia chętnie chwali się w sieci wspólnymi zdjęciami. Wydaje się, że mała jest bardziej podobna do swojej mamy.

Danuta Martyniuk z wnuczkąDanuta Martyniuk z wnuczką Facebook/ Danuta Martyniuk

Więcej zdjęć Laury Martyniuk znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: