Agnieszka Dygant wkrótce stanie na ślubnym kobiercu? Powód zaskakuje!

Agnieszka Dygant od ponad 15 lat jest związana z Patrickiem Yoką i nie ukrywa, że nie śpieszno jej do ołtarza. 11-letni syn aktorki i reżysera coraz częściej dopytuje jednak, dlaczego jego rodzice jeszcze się nie pobrali. Czy to oznacza, że wkrótce czeka ich organizacja wesela?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl  

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka poznali się podczas kręcenia serialu "Fala zbrodni". Wówczas jednak aktorka była w związku z kimś innym i nie było mowy o żadnym romansie. Ich drogi ponownie spotkały się kilka lat później na planie kultowej produkcji "Niania". Tym razem połączyło ich płomienne uczucie. Pomimo tego, że tworzą szczęśliwy związek i wspólnie wychowują 11-letniego syna, nie zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Być może wkrótce to się zmieni. 

Zobacz wideo Agnieszka Dygant za kierownicą zastanawia się, dlaczego makijaż jest dla niej taki ważny

Syn Agnieszki Dygant i Patricka Yoki zadaje rodzicom niewygodne pytania

Agnieszka Dygant wielokrotnie podkreślała, że ślub i "papierek" nie są jej potrzebne do pełni szczęścia.

Nie ciągnie mnie do żeniaczki. Zresztą ja bez ślubu czuje się bardziej sexy - zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z "Na żywo".

Aktorka po rozwodzie z Marcinem Władyniakiem ułożyła sobie życie u boku Yoki i wspólnie stworzyli silny i udany związek. Okazuje się jednak, że być może para będzie musiała rozważyć ślubne plany, ponieważ ich syn coraz częściej o to dopytuje. Najwyraźniej dla dorastającego chłopca, który z zazdrością patrzy na rodziny swoich kolegów, jest to bardzo ważna kwestia.

Agnieszka Dygant nie ukrywa, że dobro dziecka jest dla niej najważniejsze. Jak donosi jeden z tabloidów, pod naporem wiecznych pytań syna, aktorka zaczęła zastanawiać się nad organizacją ślubu z Patrickiem Yoką. Warto również przypomnieć, że jakiś czas temu reżyser miał się oświadczyć się ukochanej. Ona przyjęła pierścionek, jednak do oficjalnych zaślubin nigdy nie doszło.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl 

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.