Pamiętacie, że oni kiedyś byli razem? Weronika Rosati ze swoim eks ma chyba niewiele wspólnego

Lata temu uchodzili za najgorętsze pary w polskim show-biznesie, jednak mimo wielkiej miłości, te relacje nie przetrwały próby czasu. Przedstawiamy zapomniane związki gwiazd. Możecie być w szoku, że oni kiedyś byli razem.

Więcej aktualnych informacji na temat związków gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Nic tak nie rozbudza ciekawości fanów, jak związki ich idoli. W show-biznesie trwałe relacje są rzadko spotykane. Gwiazdy z pierwszych stron gazet, które obecnie są w szczęśliwych relacjach, w przeszłości były związane z kimś innym. Przypominamy związki, które mimo wielkiej miłości szybko odeszły w zapomnienie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Margot Robbie robiła tatuaże, a Julia Kamińska mogłaby uczyć niemieckiego. Te gwiazdy dałyby radę w innych branżach

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Zapomniane związki gwiazd z show-biznesu. Wielka miłość i głośne rozstanie

Agata Młynarska i Jarosław Kret związali się w 2007 roku i uchodzili za niemalże idealną parę. Wyszło na jaw, że spotkali się zimą na stacji benzynowej, a między nimi od razu zaiskrzyło. Połączyła ich wspólna pasja do dziennikarstwa. W kuluarach plotkowano o ich ślubie, jednak dwa lata później relacja rozpadła się. 

Agata Młynarska i Jarosław Kret w 2007 rokuAgata Młynarska i Jarosław Kret w 2007 roku Kapif

Agnieszka Popielewicz (teraz Hyży) i Marcin Mroczek związali się w 2006 r. Para z początku ukrywała, że łączy ich coś więcej. Z czasem zaczęli pojawiać się publicznie, ale niechętnie mówili o uczuciu, jakie ich połączyło. Początkująca prezenterka i aktor "M jak miłość" rozstali się po dwóch latach. 

Marcin Mroczek i Agnieszka PopielewiczMarcin Mroczek i Agnieszka Popielewicz Kapif

Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko uchodzili za jedną z barwniejszych par w polskim show-biznesie. Aktorka z dziennikarzem związała się krótko po rozstaniu z raperem Tede i dzieliła ich różnica 20 lat. Niewiele mówili na temat swojej relacji, która nie trwała długo i po niecałym roku media dowiedziały się o rozstaniu. 

Weronika Rosati i Max KolonkoWeronika Rosati i Max Kolonko KAPIF.pl

Gdy Monika Brodka i Jan Wieczorkowski potwierdzili, że są parą, wiele osób nie dawało szans ich relacji. Wokalistka miała zaledwie 17 lat, gdy związała się ze starszym aktorem. Dzieliła się 16-letnia różnica wieku, jednak oni sami nic sobie nie robili z nieprzychylnych komentarzy. Po około dwóch latach ich związek rozpadł się. 

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski w 2005 rokuMonika Brodka i Jan Wieczorkowski w 2005 roku Kapif

Zanim Bogusław Linda związał się z Lidią Popiel, aktor cieszył się dużym powodzeniem u kobiet. W młodości zakochał się w koleżance po fachu, Katarzynie Chrzanowskiej. Poznali się podczas pracy na planie serialu kostiumowego "Crimen", a ich relacja zakończyła się złamanym sercem u aktora. Katarzyna w pogoni za karierą przeprowadziła się do Paryża. Aktor wyruszył w ślad za ukochaną, ale na miejscu okazało się, że aktorka na nowo ułożyła sobie życie i związała się z Piotrem Niemkiewiczem. 

Zapomniane związki gwiazd z show-biznesu. Wielka miłość i głośne rozstanieZapomniane związki gwiazd z show-biznesu. Wielka miłość i głośne rozstanie Fot. Kapif

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak poznali się w 2005 roku na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". W programie połączyło ich wielkie uczucie, które trwało aż do 2009 roku. Wtedy wyszło na jaw, że ich związek przeszedł do historii. 

Rafał Maserak, Małgorzata Foremniak, Taniec z gwiazdami, 2005Rafał Maserak, Małgorzata Foremniak, Taniec z gwiazdami, 2005 Kapif

Pamiętaliście o tych związkach? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.