Agata i Piotr Rubikowie spędzają Wielkanoc poza Polską. Wybrali naprawdę luksusowe i miejsce

Rodzina Rubików spędza tegoroczne święta wielkanocne poza granicami Polski. Muzyk i jego żona postawili na egzotykę. Modelka pochwaliła się rodzinną fotografią. Widok z hotelu zapiera dech w piersiach.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Rubikowie odpoczywają na wakacjach w Barcelonie

Wiele polskich gwiazd decyduje się na spędzenie Wielkanocy poza granicami naszego kraju. Najczęstszym wyborem są egzotyczne miejsca. Jedną z celebrytek, która postanowiła spędzić święta w tropikach, jest Katarzyna Cichopek. Okazuje się, że Polskę opuścili także Rubikowie. Ich rodzina wybrała się na Hawaje.

Agata i Piotr Rubikowie spędzają Wielkanoc w egzotycznym miejscu. Modelka pochwaliła się rodzinnym zdjęciem

Agata Rubik postanowiła, za pośrednictwem Instagrama, złożyć fanom świąteczne życzenia. Rodzina kompozytora spędza tegoroczne święta wielkanocne na Hawajach. Żona muzyka podzieliła się rodzinną fotografią.

Dużo spokoju, nadziei i miłości w te święta. Wesołego Alleluja od całej naszej rodziny. Pozdrawiamy was ciepło! - napisała pod postem.
 

Na InstaStories modelka opublikowała też widok z luksusowego hotelu na wyspie Maui, w którym się zatrzymali. Trzeba przyznać, że sceneria zapiera dech w piersiach. Agata Rubik zdradziła, że odwiedzili luksusowy kurort już po raz czwarty. Narzekała jednak, że w tym roku ceny są dwukrotnie wyższe niż poprzednio.

Agata RubikAgata Rubik Instagram/ agata_rubik

Agata i Piotr Rubikowie są małżeństwem od prawie 14 lat. Zakochanych dzieli 18 lat różnicy, jednak od początku utrzymują, że nie ma to dla nich żadnego znaczenia. Para doczekała się dwóch córek - Heleny i Alicji. W 2021 roku występowali w reality show "Power Couple" emitowanym przez stację TVN. Z programu odpadli tuż przed finałem, zajmując czwarte miejsce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.