"Jeden z dziesięciu". Kucharz dostał banalne pytanie o cheesburgera i poległ

W najnowszym odcinku teleturnieju "Jeden z dziesięciu" uczestnik zaliczył sporą gafę. Co ciekawe zdarzyła mu się ona w kategorii, która teoretycznie nie powinna sprawiać mu trudności.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata teleturniejów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Jeden z dziesięciu" to telewizyjny teleturniej, o którym słyszał chyba każdy. Przejrzyste zasady gry i doskonały prowadzący zapewniły programowi przychylność widzów. Chociaż Tadeusz Sznuk, który zadaje pytania uczestnikom już od 28 lat, jest bardzo uprzejmy i życzliwy, to i tak niektórych graczy zjada stres. Z tego powodu w teleturnieju zdarzają się zabawne wpadki. Sporą gafę strzelił w najnowszym odcinku pan Sebastian, który przedstawił się jako kucharz i piekarz. 

Zobacz wideo Dorota Wellman mówi o wpadkach w "DDTVN"

Uczestnik "Jednego z dziesięciu" nie wiedział, z czym jest cheesburger

Pan Sebastian Święcicki usłyszał pytanie z dziedziny kuchni. Wydawało się, że mężczyzna, który jest kucharzem, wylosował idealną dla siebie kategorię. Niestety, chociaż pytanie było banalne, to jednak zawodnik miał problem z odpowiedzią. Pytanie, które usłyszał od Tadeusza Sznuka, brzmiało:

Cheeseburger to burger z dodatkiem...?

Poprawna odpowiedź na to pytanie to ser. Jednak pan Sebastian odpowiedział inaczej i wskazał na kotlet wołowy.

Zobacz również: "Milionerzy". Co przedstawia okładka czwartej studyjnej płyty zespołu Led Zeppelin? Uczestnik miał problem

Mężczyzna zaliczył sporą gafę, która najprawdopodobniej była wynikiem stresu. Zawodnik chwilę po wpadce otrząsnął się i zaczął grać dużo lepiej. Po raz kolejny potwierdziło się, że odpowiednie nastawienie to podstawa przy stawianych sobie wyzwaniach.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.