Anna Lewandowska pozuje w sukni ślubnej. Zrobiło się sentymentalnie. "Łezka się kręci w oku"

Podczas krótkiej wizyty w Polsce Anna Lewandowska odwiedziła atelier Macieja Zienia. Trenerka przymierzyła kilka kreacji i zdradziła, że ma ogromny sentyment do jego projektów.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Na co dzień Anna Lewandowska wraz z mężem i córkami mieszkają w Monachium. Często jednak przylatują do Polski, nie tylko na spotkania z rodziną czy przyjaciółmi, ale również w celach biznesowych. Nie inaczej było tym razem. Trenerka zjawiła się w Warszawie, ponieważ miała do załatwienia kilka spraw zawodowych. Przy okazji pobytu w stolicy odwiedziła również salon znanego projektanta.

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy zagrali w popularną grę

Anna Lewandowska pozuje w sukni ślubnej w atelier Macieja Zienia

W opublikowanej na Instagramie relacji Anna Lewandowska pokazała jakie kreacje przymierzyła, będąc w salonie Zienia. Wybór trenerki był dość nietypowy, ponieważ zdecydowała się założyć jedną z zaprojektowanych przez niego sukien ślubnych.

Mam ogromny sentyment - wyznała żona Roberta Lewandowskiego.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Screen: Instagram/@annalewandowskahpba

Projektant również pochwalił się w mediach społecznościowych, że Lewandowska zjawiła się w jego salonie. Na Instagramie opublikował ich wspólne zdjęcie.

Aż łezka się w oku kręci - napisał Zień.

Przypomnijmy, że to właśnie Maciej Zień zaprojektował suknię, którą w dniu ślubu miała na sobie Anna Lewandowska. Trenerka wybrała istniejący już wzór, który następnie został zmodyfikowany według jej życzeń

Ania życzyła sobie odkrytych pleców. Podczas pierwszych przymiarek wymyślaliśmy dodatkowe halki - powiedział Zień kilka lat temu w programie "Pytanie na śniadanie".

Choć od ślubu Lewandowskich minęło dziewięć lat, to kreacja, którą włożyła wówczas panna młoda, nadal cieszy się wielką popularnością wśród klientek projektanta.

Suknia ślubna Anny Lewandowskiej projektu Macieja ZieniaSuknia ślubna Anny Lewandowskiej projektu Macieja Zienia KAPiF.pl / Maciej Zień

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.