Joanna Przetakiewicz paraduje w bikini po luksusowym kurorcie. Fani zachwyceni jej sylwetką: Szał i obłęd

Joanna Przetakiewicz wyleciała z ukochanym na Malediwy. Projektantka nagrała na InstaStories krótki filmik, w którym w bikini paradowała po luksusowym kurorcie. Za te wakacje słono zapłaciła.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Joanna Przetakiewicz, podobnie jak Julia Wieniawa, postawiła na urlop na Malediwach. Projektantka i Rinke Rooyens w mediach społecznościowych chętnie relacjonują romantyczny wypoczynek. Para słynie z zamiłowanie do luksusu. Zatrzymali się w ekskluzywnym hotelu, w którym ceny za noc szokują. Gwiazda nagrała krótki filmik, w którym wystąpiła w bikini. Fani nie ukrywali zachwytów nad miejscem, ale przede wszystkim nad jej sylwetką.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kiedyś nie wiedziały, co to klasa i styl. Dzięki Bogu czas je zmienił. Od modowych wpadek do inspirujących stylizacji

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz na Malediwach pokazała się w bikini. Fani zachwyceni jej figurą

Joanna Przetakiewicz w bikini na Malediwach: Wow, ale petarda

Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie nowy filmik, w którym postanowiła przybliżyć fanom swoją lokalizację na najbliższe dni. Projektantka zamieszkała w prawdziwym raju na ziemi. Razem z mężem zatrzymali się w luksusowym kurorcie Joali na Malediwach, gdzie za noc w eleganckich wnętrzach z widokiem na wodę i zachód słońca trzeba zapłacić około 18 tys. złotych! 

Gwiazda nagrała filmik, który wygląda jak kampania marki modowej. Przetakiewicz w bikini i pareo przewiązanym na biodrach przechadza się po wyspie i pokazuje zachwycające wnętrza luksusowego hotelu, a przepych aż bije po oczach. 

 

Fani w komentarzach przyznali, że projektantka wygląda obłędnie, a wakacje jej służą. Internauci nie omieszkali zwrócić również uwagi na zachwycającą lokalizację, w której się zatrzymała. 

Szał i obłęd. Przepiękna kobieta.
Wow, ale petarda.
Full wypas! Modelka i miejsce - czytamy.

Julia WieniawaJulia Wieniawa spaliła sobie nos na wakacjach. Zapomniała kremu z filtrem?

Odpoczynek w takich luksusach musi być czystą przyjemnością. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o: