Agnieszka Hyży na zdjęciu z małym synem. "Ale ten czas leci"

Agnieszka Hyży na Instagramie pokazała, jak bawi się z synem. Gwiazda do tej pory bardzo rzadko udostępniała zdjęcia chłopca w mediach społecznościowych.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Agnieszka Hyży w listopadzie urodziła syna. Leo jest owocem związku dziennikarki z Grzegorzem Hyży. Pomimo że rodzice mają dzieci z poprzednich małżeństw, informację o ciąży długo trzymali w tajemnicy. Odkąd chłopiec przyszedł na świat, znana mama niechętnie publikuje jego zdjęcia. W sobotę zaskoczyła jednak fanów i pokazała takie.

Zobacz wideo Córka Pauliny Krupińskiej zapytała ją, czy się jej wstydzi

Agnieszka Hyży zaskoczyła internautów i pokazała zdjęcia z synem

Gdy Leon przyszedł na świat, jego mama traktowała to wydarzenie w kategorii cudu, czemu dała wtedy wyraz na Instagramie.

Cud, który dotyczy dwojga ludzi. Czekających od lat na spełnienie marzeń o powiększeniu rodziny, o zdrowej ciąży i zdrowym dziecku.

Chłopiec przyszedł na świat w listopadzie. Chociaż minęło od tego momentu już kilka dobrych miesięcy, na Istagramie zdjęć chłopca niemal w ogóle nie ma. Prezenterka dba o prywatność swojej rodziny, dlatego najnowszy post pokazujący dziennikarkę bawiącą się z synem jest wyjątkowy. Do fotografii Agnieszka Hyży dołączyła uroczy komentarz. 

Uziemiona! Ale ten czas leci. Najprzyjemniejszy parter na świecie.
 

Para wspólnie wychowuje również 9-letnią Martę, córkę prezenterki z poprzedniego związku. Swego czasu Agieszka Hyży przekonywała, że dziewczynka ma z Grzegorzem bardzo dobre relacje. Przypomnijmy, piosenkarz również ma dzieci, które są owocami wcześniejszej miłości. Z Mają Hyży ma dwóch synów - Wiktora oraz Aleksandra. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.