Maciej Dowbor atakuje Jana Śpiewaka i zarzuca mu hipokryzję. "Żyjesz z tego, że wyciągasz kasę od ludzi"

Janowi Śpiewakowi nie spodobało się, że gościem "Domówki u Dowborów" była Dagmara Kaźmierska. Na słowa krytyki działacza społecznego dosadnie odpowiedział Maciej Dowbor. Użył bardzo mocnych słów.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jan Śpiewak niedawno przyglądał się sprawie Żurnalisty. Przypomnijmy, że światło dziennie ujrzały niewygodne dla niego fakty. Okazało się, że jest dłużnikiem, przeciwko któremu toczą się dwie sprawy w sądzie. Działacz społeczny jest oburzony, że tego typu ludzie zyskują w Polsce popularność. O promowanie przestępców oskarżył m.in Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora.

Zobacz wideo Maciej Dowbor przeszedł metamorfozę

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kłócą się z Janem Śpiewakiem

Działaczowi społecznemu nie spodobało się, że gościem "Domówki u Dowborów" była Dagmara Kaźmierska, która w przeszłości była skazana za sutenerstwo. Jan Śpiewak do emitowanej na żywo rozmowy dodał ostry komentarz.

Kolejna kryminalistka z influencerami. Tak się fabrykuje zgodę na rządy bogatej patologii.

Maciej Dowbor zwrócił uwagę na nieprzychylny komentarz i odpowiedział Śpiewakowi na InstaStories. 

Ciekawe czy Jan Śpiewak tak się spuszczał, kiedy Dagmara odwiedziła inne media?! A może Kuba czy Onet Rano też są częścią obrzydliwego patosystemu?

Maciej Dowbor atakuje Jana ŚpiewakaMaciej Dowbor atakuje Jana Śpiewaka instagram.com/ maciej_dowbor

W kolejnej relacji padły jeszcze ostrzejsze słowa.

Wiesz, co nas różni od ciebie? My żyjemy z pracy, również w internecie, dzięki czemu możemy zatrudniać ludzi, płacić im porządne pieniądze i jeszcze przy okazji wydawać kasę na działalność charytatywną. A ty żyjesz z tego, że wyciągasz kasę od ludzi na Patronite! Ponad 13 tysięcy złotych miesięcznie! Czyli my zarabiamy i dajemy innym, a ty bawisz się w społecznika, harcerza i obrońcę moralności za kasę innych? I ty nas pouczasz, jak być porządnym? Co za hipokryzja!

Maciej Dowbor atakuje Jana śpiewakaMaciej Dowbor atakuje Jana śpiewaka instagram.com/ maciej_dowbor

Maciej Dowbor przypomniał Janowi Śpiewakowi, że ten swego czasu również został prawomocnie skazany przez sąd za przestępstwo. Przypomnijmy, że działacz społeczny usłyszał wyrok grzywny za zniesławienie córki byłego ministra sprawiedliwości. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.