Izabela Trojanowska wspomina Witolda Paszta. Martwiła się o niego już wcześniej

Wiadomość o śmierci Witolda Paszta wstrząsnęła jego przyjaciółmi z branży. Inni artyści wspominają go w ciepłych słowach i podkreślają, że świat muzyki wiele stracił. Ostatnio głos zabrała Izabela Trojanowska, która przyznała, że od dłuższego czasu martwiła się o zdrowie lidera VOX.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Marta Manowska o "The Voice Senior". Zdradza swojego faworyta

W ubiegłą sobotę media obiegła informacja o śmierci Witolda Paszta. Jeszcze niedawno muzyk zasiadał w fotelu trenerskim trzeciej edycji programu "The Voice Senior". Uczestnik z drużyny artysty, Krzysztof Prusik, wygrał tegoroczną odsłonę muzycznego hitu. Niestety, lider zespoły VOX nie mógł pojawić się w studiu podczas ogłoszenia wyników. Witold Paszt poinformował wówczas, że dochodzi do siebie po problemach zdrowotnych. Nikt nie spodziewał się jednak, że stan artysty jest tak poważny. Okazało się jednak, że lider zespołu VOX od dawna nie czuł się najlepiej. W wywiadzie dla serwisu Pomponik Izabela Trojanowska przyznała, że Witold Paszt miał kłopoty ze zdrowiem już od dłuższego czasu.

Izabela Trojanowska wspomina Witolda Paszta. "Był bardzo chory"

Izabela Trojanowska udzieliła ostatnio wywiadu portalowi Pomponik. Artystka przyznała, że Witold Paszt zmagał się z poważnymi problemami już podczas pracy przy poprzedniej edycji programu "The Voice Senior".

Wituś był bardzo chory, jak pracowaliśmy - zdradziła w rozmowie z reporterem wokalistka.

Gwiazda wspominała Witolda Paszta w samych ciepłych słowach. Przyznała, że muzyk był urodzonym artystą.

Zawsze był ciepłym, przyjacielskim człowiekiem, fajnym i kompetentnym kolegą. Pięknie rozkładał piosenki na głosy z wielkim talentem. Urodził się po to, aby śpiewać, aranżować i tańczyć - powiedziała Izabela Trojanowska.

Witold Paszt zmarł 18 lutego w wieku 68 lat. Artysta odszedł w domu, w otoczeniu rodziny i ukochanych zwierząt.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.