"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta chwali się płaskim brzuchem trzy tygodnie po porodzie. "Przestań szczuć"

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na początku lutego została mamą. Choć minęły trzy tygodnie od porodu, po ciąży nie ma praktycznie śladu, a uczestniczka show prezentuje płaski brzuch.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl.

Aneta i Robert z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo szybko odkryli, że są dla siebie stworzeni. Dla nikogo nie było zaskoczeniem, że w dniu decyzji potwierdzili ekspertom, że zostają w małżeństwie. Gdy emisja odcinków z ich udziałem dobiegła końca, para potwierdziła, że nadal tworzy szczęśliwy związek, a niedługo później poinformowała, że spodziewa się dziecka. Mieszko przyszedł na świat 2 lutego, a świeżo upieczona mama szybko wróciła do aktywności fizycznej. Obserwujący na Instagramie nie mogą wyjść z podziwu, jak błyskawicznie Anecie udało się wrócić do dawnej figury.

Zobacz wideo Najgłośniejsze rozstania w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta chwali się figurą trzy tygodnie po porodzie

Aneta, która jest licencjonowaną trenerką personalną, wiele czasu spędza na siłowni. Na Instagramie często pokazywała zdjęcia z treningów, a z powodzeniem ćwiczyła również w trakcie ciąży. Mimo to zaskakujące jest, jak szybko była w stanie zaprezentować idealnie płaski brzuch. Pokazała zdjęcie trzy tygodnie po porodzie, jednak przyznała, że brakuje jej ciążowego brzucha.

Mama całe trzy tygodnie "po". Lubię ten brzuszek, ale bardziej lubię tamten sprzed kilku tygodni. Czemu to tak szybko mija... - napisała w poście.

Fani w komentarzach nie mogą się nadziwić, jak szybko zmieniło się ciało Anety. Wiele obserwatorek gratuluje figury i pisze, że też chciałoby osiągnąć rezultaty w tak szybkim czasie. Znalazło się też kilka osób, które zasugerowały celebrytce, że jest dość prosty sposób, aby ponownie mogła cieszyć się ciążowym brzuchem.

Anetko, przestań już szczuć tą swoją figurą. Ja trzy lata po porodzie i nie mogę zrzucić.
Chciałabym tak wyglądać sześć i pół roku po i dwa lata po. Pięknie!
Pani Anetko, można szybko się postarać ponownie o taki większy brzuszek. Mówią, że najlepiej jedno po drugim, póki z pieluch się nie wyjdzie - czytamy w komentarzach.
 

Niewykluczone, że przepowiednie fanów o kolejnej ciąży już niebawem faktycznie się sprawdzą. Jeszcze w trakcie trwania programu Aneta i Robert wyjawili, że marzą o dużej rodzinie. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła też, że zawsze chciała mieć gromadkę dzieci, bo ma liczne rodzeństwo. Pod postem Aneta polubiła również komentarz jednej z fanek, która napisała, że niebawem powinni się starać o siostrę dla małego Mieszka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.