Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" jest jednym z bardziej popularnych reality show w Polsce. Opiera się na duńskiej formule. Pomaga uczestnikom w znalezieniu uczucia. Pierwszy sezon został wyemitowany w 2016 r. i do dziś nagrywane są kolejne edycje.
Gatunek: reality show
Data pierwszej edycji: 3.10. 2016 r.
Instagram: @slubodpierwszegowejrzenia_tvn

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - na czym polega?

Do programu zgłaszają się osoby, które poszukują miłości. Grupa fachowców dobiera trzy pary, które poznają się podczas ślubu. Przed kamerami rozwijają swoją relację. W ostatnim odcinku uczestnicy podejmują oficjalną decyzję, czy chcą pozostać w związku, czy jednak wybierają rozwód. Wiele osób dzięki udziałowi w show zyskało popularność i działa prężnie w mediach społecznościowych.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - czy ktoś znalazł miłość?

Dzięki udziałowi w show wiele osób znalazło miłość. Do najbardziej znanych małżeństw, które doczekały się już dzieci, należą Anita i Adrian z trzeciej edycji (mają syna Jerzyka i córkę Biankę), Agnieszka i Wojtek z czwartego sezonu (doczekali się córki Tosi) oraz Aneta i Robert z szóstego sezonu (wychowują syna Mieszka i córkę Hanię). Oprócz nich szczęśliwy związek tworzą m.in. Kornelia i Marek z dziewiątej edycji.

ślub od pierwszego wejrzenia

Więcej o:

ślub od pierwszego wejrzenia

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.