"Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Cugowski nie pojawił się na planie show

Krzysztof Cugowski jest nowym jurorem w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Niestety, ostatnio muzyk nie pojawił się na nagraniach do programu. Co się stało?

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo "Twoja twarz brzmi znajomo". Ela Romanowska jako Krzysztof Cugowski!

"Twoja twarz brzmi znajomo" powróci na antenę Polsatu 4 marca. Będzie to już 16. edycja muzycznego show z udziałem gwiazd. W tym roku do składu jurorskiego dołączył Krzysztof Cugowski. Ostatnio jednak nie zjawił się na nagraniach. Co się dzieje z artystą?

"Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Cugowski zakażony koronawirusem. Muzyk nie zjawił się na planie

Według informacji podanych przez ""Fakt", Krzysztof Cugowski miał zjawić się na nagraniach, które rozpoczęły się 21 lutego. Okazało się jednak, że muzyk nie mógł dotrzeć na plan, gdyż przebywa na kwarantannie. Artysta przechodzi zakażenie koronawirusem.

To pierwszy w historii polskiej telewizji juror na kwarantannie - powiedział mediom Piotr Gąsowski, współprowadzący program "Twoja twarz brzmi znajomo".

Jak informuje dziennik, Krzysztof Cugowski ma łączyć się na żywo ze studiem muzycznego show ze swojego domu w Lublinie. Artysta potwierdził te doniesienia na Instagramie. Zapowiedział, że następne występy planuje oglądać już w studiu.

I tak oto przeszedłem w tryb online. Od razu uprzedzam, rozwiązanie jest tymczasowe. Następne występy uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" będę oglądał z fotela jurorskiego. Tylko wcześniej zdejmę koronę. Pozdrowienia, trzymajcie się ciepło i nie chorujcie! - napisał pod postem legendarny wokalista Budki Suflera.
 

Mamy nadzieję, że Krzysztof Cugowski szybko wróci do zdrowia i niebawem zobaczymy go w fotelu jurorskim. W poprzedniej odsłonie programu wystąpił jego syn Chris. Na liście uczestników nadchodzącej edycji również pojawiły się gorące nazwiska. Swój wokalny i aktorski talent zaprezentują: Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski, Andrzej Kozłowski, Ania Rusowicz, Maciej Radel oraz Danzel.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.