Pierwsze zdjęcia Meghan od ponad 100 dni! W restauracji nie była sama. Boski garnitur

Meghan Markle została przyłapana podczas wspólnej kolacji ze swoim mężem. Towarzystwa dotrzymywała im jedna z członkiń rodziny królewskiej.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Od czasu występu w programie "The Ellen Show" Meghan Markle stroniła od mediów i nie pokazywała się publicznie. To jednak zmieniło się kilka dni temu, kiedy wraz z księciem Harrymksiężniczką Eugenią miło spędzili wspólny wieczór. Takie spotkanie oczywiście nie mogło umknąć uwadze czujnych fotoreporterów. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Meghan Markle i książę Harry na wspólnej kolacji z księżniczką Eugenią

Wszystko wskazuje na to, że książę Harry ma dużo lepszy kontakt ze swoją kuzynką niż z bratem i ojcem. Tuż po narodzinach jego córki w czerwcu 2021 roku Brytyjka napisała do niego serdeczną wiadomość. Oprócz tego całkiem niedawno księżniczka Eugenia wraz z mężem Jackiem Brooksbankiem i rocznym synem Augustem postanowili odwiedzić swoją rodzinę w Stanach Zjednoczonych.

POLECAMYKsiężniczka Eugenia mieszka w rezydencji Meghan i Harry'ego. Coraz chętniej pokazuje wnętrza posiadłości

Wnuk królowej Elżbiety zadbał o to, aby zapewnić gościom mnóstwo atrakcji. Między innymi wspólnie wybrali się na Super Bowl. Tego dnia oboje postawili na casualowy styl. Zarówno książę Harry, jak i księżniczka Eugenia włożyli marynarki, które zestawili z t-shirtami. Dodatkowo Brytyjka miała na sobie czapkę z daszkiem i maseczkę.

Po sportowych emocjach przyszła pora na wspólną kolację, na której obecna była również dawno niewidziana Meghan Markle. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że zarówno książę, jak i jego małżonka świetnie się bawili. Meghan Markle specjalnie na tę okazję wybrała długą, białą oversize'ową marynarkę oraz szerokie spodnie w tym samym kolorze.

Meghan MarkleMeghan Markle East News

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.