Księżniczka Eugenia mieszka w rezydencji Meghan i Harry'ego. Coraz chętniej pokazuje wnętrza posiadłości

Księżniczka Eugenia odkąd urodziła pierworodnego syna, coraz częściej na social mediach dzieli się z obserwatorami fragmentami życia prywatnego. Na ostatnich relacjach można było zobaczyć elementy kuchni posiadłości, w której mieszka wraz z Jackiem Brooksbankiem.

Księżniczka Eugenia poślubiła Jacka w 2018 roku, a trzy lata później została mamą małego Augusta. Od narodzin syna, księżniczka chętnie udziela się w social mediach, a na instagramowych relacjach pokazuje bawiącego się synka czy swój piękny ogród. Wnikliwi obserwatorzy jej profilu mogą nawet podpatrzeć małe elementy królewskiego mieszkania.

Zobacz wideo Księżniczka Eugenia świętuje drugą rocznicę ślubu

Księżniczka Eugenia pokazała małe fragmenty swojej rezydencji

Na niedawnym filmie księżniczka ujawniła wyimek swojej pięknej kuchni. Eugenia filmowała swojego malutkiego synka, który bawił się pluszakiem. Dzięki nagraniom wiemy, że kuchnia księżniczki utrzymana jest w odcieniach beżu, a jej podłogę zdobią jasne płytki w romby.

W okresie wielkanocnym zaś księżniczka Eugenie udostępniła nowe zdjęcie z idyllicznego ogrodu Frogmore Cottage. Pozowała z mężem, Jackiem Brooksbankiem i ich małym synkiem – fani zachwycali się starym i rozłożystym drzewem, które stanowiło centralny punkt fotografii.

 

Księżniczka Eugenia mieszka w rezydencji Meghan i Harry'ego

Przed Megxitem, posiadłość Frogmore Cottage należała do Meghan i Harry’ego. Małżeństwo dostało dom w prezencie od Elżbiety II w ramach prezentu ślubnego. Podobno Meghan nie była zachwycona wnętrzem dworku i zleciła remont, który kosztował brytyjskich podatników 12 milionów złotych. Meghan rzekomo zażyczyła sobie pomalowania ścian w każdym pomieszczeniu specjalną, wegańską farbą.

Po wyprowadzce Sussexów do USA rezydencja została opuszczona. W końcu w listopadzie zeszłego roku zaproponowano zamieszkanie we Frogmore Cottage ciężarnej księżniczce Eugenii i jej mężowi.

Jesteście ciekawi jak wyglądają dokładnie wnętrza posiadłości Frogmore Cottage?

Więcej o: