Bestsellery Empiku 2021. Julia Wieniawa w szarym garniturze i kucyku. Klasycznie? Spójrzcie na ten gorset

Julia Wieniawa to jedna z gwiazd tegorocznej gali Bestsellery Empiku. Jak zwykle, zachwyciła stylizacją.

Bestsellery Empiku na stałe zapisały się w kalendarzu najważniejszych imprez kulturalnych w Polsce. Na pierwszy plan wysuwają się doznania muzyczne, ale nie zapomnijmy o niecodziennych stylizacjach gwiazd, mocnych przemowach czy wpadkach prowadzących. W poprzednich edycjach na scenie pojawili się m.in. Jessie Ware, Slash, Mayles Kennedy, Sting i Shaggy. W tym roku scena należy jednak do polskich gwiazd. Jedną z nich jest Julia Wieniawa.

Zobacz wideo Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

Bestsellery Empiku 2022. Julia Wieniawa w szarym garniturze i cekinowym gorsecie

Zanim Julia Wieniawa pojawiła się na czerwonym dywanie, najpierw gościła w studio, które poprowadzili Michał Szpak i Gabi Drzewiecka. Muzyk nie szczędził koleżance po fachu komplementów dotyczących jej kariery. 

W tym roku mam plany mocno muzyczne. Właśnie wyszedł mój nowy singiel. Od zawsze lubiłam pracować i nie lubiłam się szufladkować. Łapałam wszystkie sroki za ogon. W tym roku wyjdzie ze mną kilka filmów, ale skupiam się na muzyce - powiedziała podczas rozmowy.

Julia WieniawaJulia Wieniawa YouTube

Wieniawa zażartowała, że postawiła na stylizację z błyszczącymi elementami, a mimo to nie udało się jej przyćmić Michała Szpaka. Aktorka włożyła szary garnitur, który uzupełniła czarnym gorsetem z mieniącymi się cekinami i srebrną biżuterią. Brokatu nie zabrakło także w makijażu gwiazdy. Warto zwrócić uwagę także na jej fryzurę. Wieniawa postawiła na wysokiego kucyka w stylu ponytail. Co za objętość! Zdjęcia zobaczycie w galerii.

Podczas gali Bestesellerów Empiku Julia Wieniawa wystąpi z Anitą Lipnicką. Inne wyjątkowe duety to  Stanisław Soyka i Vito Bambino, Artur Rojek i bracia Kacperczyk, Szczyl i Darią Zawiałow, Igo i Krzysztof Zalewski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.