Margaret i Szroeder wyprawiły przyjęcie dla Ewy Farnej. Był tort i zimne ognie. Ciężarna wokalistka nie kryła wzruszenia

Natalia Szroeder i Margaret zorganizowały dla Ewy Farnej przyjęcie niespodziankę. Piosenkarka pochwaliła się wzruszającymi chwilami na Instagramie.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewa Farna to nie tylko sławna wokalista, ale także szczęśliwa mama i żona. Gwiazda poślubiła Martina Chobota, który przez wiele lat był członkiem jej zespołu. Para cieszy się swoją miłością, jednak nie upublicznia życia prywatnego na łamach mediów, a ich ślub również odbył się z dala od świateł reflektorów. Małżonkowie wspólnie wychowują syna Artura i już niedługo powitają na świecie kolejną pociechę. Sławne koleżanki Ewy Farnej najwyraźniej nie mogą się doczekać tego momentu i zorganizowały dla niej przyjęcie niespodziankę.

Ewa FarnaEwa Farna nie zwalnia tempa w ciąży. Ile ona rzeczy robi na raz! Pokazała wideo

Zobacz wideo Ewa Farna podcina włosy w środku nocy

Margaret i Szroeder wyprawiły przyjęcie dla Ewy Farnej. Był tort i zimne ognie

Natalia Szroeder i Margaret urządziły dla Ewy Farnej niespodziankę. Piosenkarki zaskoczyły swoją ciężarną koleżankę po fachu tortem z zimnymi ogniami i uroczystym odśpiewaniem "Sto lat" - nie tylko z okazji oczekiwania na narodziny jej dziecka, ale także z okazji wydania kolejnej płyty. Ewa Farna nie kryła wzruszenia i podzieliła się nagraniem z przyjęcia na Instagramie. Widać, że naprawdę była zaskoczona.

To było najpiękniejsze spontaniczne release party płyty, jakie sobie mogłam wymarzyć. Herbata, beza i te kociołki! Dziewczyny, dziękuję, kocham - napisała.

Natalia Szroeder i Margaret zorbiły niespodziankę Ewie FarnejNatalia Szroeder i Margaret zorbiły niespodziankę Ewie Farnej instagram

Pod postem pojawiała się cała masa komentarzy, również od innych sławnych osób z show-biznesu.

Ale kochane! - napisała Maffashion.
Najlepiej! - skomentowała Kayah.

My również jesteśmy pod wrażeniem kreatywności Margaret i Natalii Szroeder. Zdjęcia z imprezy znajdziesz w galerii na górze artykułu. 

Ewa FarnaTak mieszka Ewa Farna. Stylowy kącik na poddaszu i salon z widokiem na ogród

Więcej o: