Miłość kwitnie w rządzie. Tak Olga Semeniuk i Piotr Patkowski z PiS spędzili walentynki

Wiceministerka rozwoju Olga Semeniuk pochwaliła się walentynkowym zdjęciem z wiceministrem finansów - Piotrem Patkowskim, który jest jej narzeczonym.

Więcej na temat życia prywatnego polityków przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Na początku grudnia ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Olga Semeniuk zaręczyła się z bliskim współpracownikiem Mateusza Morawieckiego - Piotrem Patkowskim. Polityk pochwalił się ich relacją na łamach "Super Expressu". Opowiedział, że poznali się w Kancelarii Premiera, spotykają się od roku i już planują ślub. Niedługo później polityczka opowiedziała nieco więcej na temat romantycznych zaręczyn.

W okolicznościach rodzinnych, w najbliższym gronie. Kameralnie, ale też wśród przyjaciół. (...) Tylko się cieszyć. Polityka zazwyczaj dzieli, a tu mamy przykład polityki, która łączy. Tego typu rzeczy są bardzo pozytywne - mówiła wiceszefowa resortu rozwoju w Radiu Zet. 

Tym razem pochwaliła się, jak spędziła walentynki z ukochanym.

Miłość kwitnie w rządzie. Tak Olga Semeniuk i Piotr Patkowski z PiS spędzili walentynki

Miłość Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego kwitnie. Mimo że para nie publikuje wiele wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, to w walentynki zdecydowali się zrobić wyjątek. Na Instagramie polityczki pojawiło się nowe zdjęcie z ukochanym, na którym widzimy, jak Olga Semeniuk dzierży w dłoni bukiet kwiatów, które otrzymała od narzeczonego. Nie obyło się również bez życzeń do internautów.

Drodzy, życzymy Wam codziennego zrozumienia, umiejętności słuchania, ale i mówienia. Wspierajcie się i pomagajcie sobie. Niech dzisiejszy dzień trwa cały rok - czytamy w poście.
 

W komentarzach oczywiście pojawiła się cała masa życzeń i komplementów do pary. A wy kibicujecie ich związkowi?

Zobacz wideo Szczepienia w zakładach pracy. Kto będzie mógł z nich skorzystać?

ZOBACZ TEŻ: Maja Bohosiewicz postawiła na metamorfozę włosów. Tak krótko jeszcze nie było. "25 cm końcówek podcięte"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.