Maja Bohosiewicz postawiła na metamorfozę włosów. Tak krótko jeszcze nie było. "25 cm końcówek podcięte"

Maja Bohosiewicz zaskoczyła fanów nową fryzurą. Aktorka wybrała się do kosmetyczki, a skończyła u fryzjera, gdzie postanowiła skrócić włosy aż o 25 centymetrów. Jak teraz wygląda?

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Maja Bohosiewicz razem z mężem i dwójką dzieci jakiś czas temu przeprowadziła się do Dubaju. Gwiazda chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie. Tym razem postanowiła pokazać przebieg wizyty u fryzjera. Pochwaliła się zdjęciami przed i po. Trzeba przyznać, że aktorka dawno nie szalała tak z metamorfozą włosów

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zbyt krótka klatka piersiowa, wystające dziąsła i za duże uszy. Gwiazdy też mają sporo kompleksów

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz intensywnie trenuje na sali ćwiczeń

Maja Bohosiewicz wybrała się do fryzjera. Postawiła na ostre cięcie 

Maja Bohosiewicz w ostatnim czasie stawia na spore zmiany, nie tylko jeżeli chodzi o wygląd. Aktorka informowała, że postanowiła rozpocząć miesięczne wyzwanie i przeszła na restrykcyjną dietę. Okazuje się, że zmiany wprowadziła nie tylko w kwestii odżywiania, ale również i na głowie. 

Na InstaStory wyjawiła, że podjęła spontaniczną decyzję w temacie skrócenia włosów. Wybrała się do kosmetyczki by zrobić brwi, ale okazało się, że pracująca tam kobieta zajmuje się włosami. Bohosiewicz skorzystała z okazji skróciła końcówki. 

Poszłam zrobić sobie brwi i akurat pani od brwi miała też nożyczki. I pytam, czy może mi podciąć końcówki - wyjaśniła Maja.

Po chwili na jej profilu pojawiły się zdjęcia po metamorfozie. Aktorka zdecydowała się na drastyczne cięcie i skróciła włosy o 25 centymetrów. Jak sama przyznała, nie eksperymentowała z kolorem i postanowiła pozostać przy blondzie. 

I 25 centymetrów końcówek podcięte. A bo chwalicie kolor, koloru nie dotykałam, aż taka spontaniczna nie jestem - dodała gwiazda.

Maja Bohosiewicz wybrała się do fryzjera. Postawiła na ostre cięcieMaja Bohosiewicz wybrała się do fryzjera. Postawiła na ostre cięcie Fot. Instagram/ majabohosiewicz

Gwiazda w krótkim bobie wygląda zachwycająco. Jak wam się podoba? Więcej zdjęć Mai Bohosiewicz po metamorfozie włosów znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.