Robert Lewandowski zabrał Annę na randkę. Ale klimat! Było wino i płatki róż

Można powiedzieć, że romantyczny, walentynkowy klimat utrzymywał się w tym roku u Anny i Roberta Lewandowskich cały dzień. Zaczęło się od porannego bukietu, choć to wieczór przyniósł najwięcej doznań.

Więcej w romantycznych wypadach gwiazd znajdziecie w tekstach na Gazeta.pl

W ciągu dnia Robert Lewandowski postanowił zrobić Annie Lewandowskiej niespodziankę. Zaskoczył ją podczas treningu, wręczając gigantyczny bukiet czerwonych róż. Okazuje się jednak, że na tym święto zakochanych się dla nich nie zakończyło. Wieczór był jeszcze lepszy!

Zobacz wideo Paulina Krupińska o szczegółach przyjaźni z Anną Lewandowską. "Wy jej nie znacie taką, jaka ona jest"

Robert Lewandowskich wręczył Annie walentynkowe kwiaty. To jednak nie koniec

14 lutego na koncie Roberta Lewandowskiego na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym soczyście całuje Annę Lewandowską w usta. W opisie wyjaśnił jej (i ponad milionom fanów), jak wiele dla niego znaczy i jak ta relacja napędza go do działania. 

To piękny dzień, aby być z tak piękną kobietą. Moja miłości, jesteś moim życiem i moją motywacją, moim wsparciem i moją siłą - napisał Lewy.

To romantyczne wyznanie było jedynie przedsmakiem tego, co miało wydarzyć się później. Para wybrała się na kolację do klimatycznej restauracji. Światło z lamp rozświetlało twarze zakochanych, którzy w przyciemnionym wnętrzu popijali jedno z win wybranych z wielu butelek leżących na półkach.

Randka Roberta i Anny LewandowskichRandka Roberta i Anny Lewandowskich Instagram

Rozanieleni patrzyli sobie głęboko w oczy, co zresztą uwiecznili na zdjęciach, które pojawiło się na ich profilach. Na wieczornym wyjściu również towarzyszyły im róże - tym razem nie w rękach Anny, a w postaci rozłożonych na stole płatków. 

Randka Roberta i Anny LewandowskichRandka Roberta i Anny Lewandowskich Instagram

Całe szczęście, że tym razem parze udało się wybyć na randkę, bo ostatnio Lewa żaliła się, że nie było to możliwe. Wszystko za sprawą dzieci, które akurat tamtego wieczoru miały ochotę spędzić czas z rodzicami. 

Zobacz też: Anna Lewandowska zapytana, czy czasami ma wszystkiego dość. Odpowiedziała i zdradziła, czy jej rodzina jeszcze się powiększy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.