Anna Lewandowska zapytana, czy czasami ma wszystkiego dość. Odpowiedziała i zdradziła, czy jej rodzina jeszcze się powiększy

Anna Lewandowska zorganizowała dla fanów sesję pytań i odpowiedzi. Jeden z internautów zapytał ją, czy czasami ma wszystkiego dość. Nie unikała odpowiedzi.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Może się wydawać, że Anna Lewandowska ma życie jak z bajki. Po spektakularnym sukcesie Roberta Lewandowskiego, który jako najlepszy piłkarz na świecie zarabia krocie, para opływa w luksus. Na dodatek obydwoje mają na koncie wiele lukratywnych kontraktów reklamowych, co przekłada się na domowy budżet. W 2021 roku z 565 mln zł majątku Robert i Anna Lewandowscy uplasowali się na 92. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków "Wprost".

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała pokój córek. Muzyka relaksująca? Chyba przerażająca

Anna Lewandowska zapytana, czy czasami ma wszystkiego dość. Odpowiedziała

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 3,7 mln użytkowników. Nic dziwnego, że trenerka robi wszystko, aby być z nimi w kontakcie. Poza tym, że często publikuje prywatne zdjęcia, komunikuje się z nimi podczas sesji pytań i odpowiedzi. W czasie ostatniej zabawy jeden z użytkowników zadał jej osobiste pytanie.

Czy nie masz czasami dosyć całego świata i chcesz zaszyć się gdzieś sama?
Odpowiem krótko: tak. Jak każdy - wyznała.

Anna Lewandowska nie ukrywa, że mimo życia na poziomie, jak każdy ma problemy i wątpliwości. Ostatnio opublikowała szczery post poświęcony córce. Czterolatka ma wiele zajęć, chodzi na balet i karate, uczy się trzech języków i gry na pianie. Trenerka zaczęła się zastanawiać, czy czasami nie przenosi na dziecko swoich niespełnionych ambicji.

Podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi Lewandowska podzieliła się nie lada ciekawostką. Wyznała, że jej rodzina być może wkrótce się powiększy. Nie chodzi jednak o kolejne dziecko, a o psa.

O piesku marzymy od dawna! Ale na razie szukamy - wyznała.

Dodała też, że wybór pupila nie jest prosty. Lewandowska widocznie zmaga się z alergią, ponieważ szuka takiego psa, który nie będzie jej uczulał.  

Anna LewandowskaAnna Lewandowska healthyplanbyann/Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.