Robert i Anna Lewandowscy świętują walentynki. Piłkarz przygotował dla żony romantyczną niespodziankę

Anna i Robert Lewandowscy są ze sobą od wielu lat. Pomimo długiego stażu ich miłość nie słabnie. W walentynki sportowiec zaskoczył ukochaną romantycznym gestem. Co piłkarz podarował żonie z okazji święta zakochanych?

Więcej informacji na temat polskich i zagranicznych gwiazd znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Co połączyło Anię i Roberta? Historia miłości Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy to najbardziej znana polska "power couple". Zakochani poznali się jeszcze podczas studiów i do dziś tworzą szczęśliwy związek. Para doczekała się dwóch córek - Klary i Laury. Sportowcy chętnie dzielą się swoją miłością w mediach społecznościowych. Piłkarz często podkreśla, jak wiele zawdzięcza ukochanej. Niejednokrotnie zapewniał, że gdyby nie jego wybranka, to prawdopodobnie nie osiągnąłby tak wiele. Z okazji walentynek Robert Lewandowski postanowił zrobić żonie romantyczną niespodziankę.

Robert Lewandowski zaskoczył żonę w walentynki

Robert Lewandowski jest bardzo aktywny na Instagramie. Na swoim profilu zgromadził ponad 24 mln obserwujących z całego świata. Z okazji walentynek podzielił się z fanami romantycznym zdjęciem z żoną. Piłkarz postanowił zaskoczyć żonę podczas treningu. Anna Lewandowska dostała od męża gigantyczny bukiet czerwonych róż.

To piękny dzień, aby być z tak piękną kobietą. Moja miłości, jesteś moim życiem i moją motywacją, moim wsparciem i moją siłą - napisał pod zdjęciem piłkarz.
 

Fani zawodnika Bayernu Monachium byli zachwyceni ujęciem. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fotografię zakochanej pary postanowiła skomentować też siostra sportowca - Milena Lewandowska.

Ale u Was gorąco - napisała dodając emotikonę płomienia.

Okazuje się, że ogromny bukiet to nie koniec niespodzianek. Na InstaStories Anna Lewandowska pochwaliła się jeszcze słodkim pluszowym misiem, który również był walentynkowym prezentem od męża.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Jak widać, mimo wieloletniego stażu małżeńskiego, Robert Lewandowski nadal potrafi zaskoczyć żonę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.