Była księcia Williama dokonała słodkiej zemsty. Księżna Kate była wściekła i szybko zareagowała

Była księcia Williama, niejaka Carly Massy-Birch wymyśliła słodką zemstę, gdy dowiedziała się, że jest on z Kate Middleton. Tishtoking, czyli tiktokowa ekspertka od losów rodziny królewskiej twierdzi, że księżna Kate odpłaciła się jej pięknym za nadobne.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Zanim książę William poznał księżną Kate i zdecydował się z nią ożenić, miał za sobą kilka relacji z innymi kobietami. Jedną z pierwszych dziewczyn syna księżnej Diany była Carly Massy-Birch. Wnuk królowej Elżbiety II spotykał się z córką farmera, która wychowała się w Devon. Teraz światło dzienne ujrzały nowe spekulacje wysnute przez tiktokową ekspertkę od losów rodziny królewskiej na temat reakcji byłej dziewczyny na związek księcia z księżną Kate.

Zobacz wideo Tak prezentowali się księżna Kate i książę William w Irlandii

Zazdrosna Carly Massy-Birch wymyśliła niecną intrygę? Księżna Kate szybko odpowiedziała

Jak donosi tiktokerka, była partnerka księcia Williama miała prawdopodobnie za złe, ze książe Cambridge zaczął spotykać się z Kate Middleton, która później została jego żoną i stała się częścią rodziny królewskiej. Jak donosi internautka:

Carly przeprowadziła swoją małą zemstę. Williamowi udało się utrzymać związek z Kate w sekrecie do momentu, aż ta informacja została ujawniona w trakcie gry imprezowej "Jeszcze nigdy" (kto miał już na koncie wspomnianą w trakcie gry rzecz, pije).

W dalszej części nagrania użytkowniczka TikToka opisuje sytuację między byłymi partnerami i księżną Kate:

Carly wywołała ich do tablicy, mówiąc: jeszcze nigdy nie umawiałam się z dwiema osobami będącymi w tym pokoju - podkreśliła.

To pytanie bardzo nie spodobało się przyszłej parze królewskiej. Księżna Kate postanowiła, że nie będzie już utrzymywać kontaktu z byłą partnerką przyszłego męża:

William był wściekły, a Kate założyła potem żeński klub, do którego nie zaprosiła Carly. Podobno Kate była przekonana, że Carly sobie z nich kpi - tylko dlatego, że ta siedziała w oknie i robiła na drutach - podsumowała.

Jak donoszą media, Carly Massy-Birch została aktorką teatralną i prezenterką radiową. Aktualnie mieszka w południowej Francji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.