Mąż Małgorzaty Kożuchowskiej chce, aby robiła to co tydzień. Aktorka zdradziła zachciankę Bartka Wróblewskiego

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się informacją, bez czego nie może żyć jej mąż. To dość nietypowa zachcianka.

Bądź na bieżąco. Więcej o małżeństwach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski tworzą jeden z najbardziej udanych związków w polskim show-biznesie. Para poznała się w autobusie, który wiózł pasażerów do samolotu we Włoszech. Jak się okazało, aktorka mocno zawróciła w głowie dziennikarzowi. Ponoć po każdym spektaklu na Kożuchowską czekał pokaźny bukiet kwiatów od nieznanego adoratora. Dopiero ostatnie kwiaty skrywały bilecik z informacją, kto jest autorem i skąd zna gwiazdę. Para pobrała się w 2008 roku, a w 2015 roku powitali na świecie syna Jana Franciszka. Ciężko spotkać małżonków razem na oficjalnym wyjściu, dziennikarz raczej stroni od świateł reflektorów. Na większość branżowych imprez Kożuchowska chodzi sama. Trudno też o wspólne zdjęcie rodzinne w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska żegna się z "Rodzinką.pl"

Małgorzata Kożuchowska zdradziła nietypową zachciankę męża

Aktorka czasem uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego małżeństwa podczas rozmów z prasą. W wywiadzie dla marcowego wydania "Pani" Kożuchowska zdradziła, czego najlepiej co tydzień oczekuję od niej Bartek Wróblewski. Chodzi o zachciankę kulinarną. Niestety, aktorka przyznała, że nie zawsze jest w stanie tę prośbę spełnić. 

Jakub Rzeźniczak, Paulina NowickaNarzeczona Rzeźniczaka opublikowała ich wspólne zdjęcie. Pierwsze, od choroby Oliwiera

Bartek mówi: jak ja bym chciał, żeby u nas w domu co sobotę piekło się ciasto. No, ja też bym chciała. Czasami się udaje. Ale nie co sobotę. A u mnie w domu tak było. Pomagałyśmy mamie. Sernik, pleśniak albo łatwiejsze: biszkopt z galaretką. Placek ze śliwkami i kruszonką – faworyt taty – powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z "Pani".

Kto by pomyślał, że Bartek Wróblewski ma taki słodki ząb.

Więcej o: