Sandra Kubicka boi się, że Baron ją zdradzi? Znalazła sposób na "usidlenie faceta" i poleca go innym

Miłość Sandry Kubickiej i Barona kwitnie. Modelka już snuje wielkie plany dotyczące ich wspólnej przyszłości. Ostatnio podzieliła się z fankami sposobem na "usidlenie faceta". Czyżby jednak obawiała się, że ukochany nie dochowa wierności?

Więcej ciekawostek ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa"

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron od kilku miesięcy tworzą związek. Początkowo ukrywali przed mediami swoją relację, jednak szybko zdecydowali, że chcą podzielić się swoim szczęściem ze wszystkimi. Zakochani wydają się świata poza sobą nie widzieć. Modelce nie przeszkadza różnica wieku między nią a ukochanym. Jej poprzedni partnerzy także byli sporo starsi. Celebrytka ma nadzieję, że muzyk to "ten jedyny". Sandra otwarcie przyznaje, że marzy o założeniu rodziny. Podobno wybrała już nawet imiona dla dzieci. Kubicka nie przejmuje się także reputacją Barona, który ma opinię "kochliwego". Artysta w ostatnich latach spotykał się z Katarzyną Grabowską, Czariną Russell, Julią Wieniawą czy Blanką Lipińską. Wydaje się jednak, że modelka woli dmuchać na zimne i dlatego postanowiła znaleźć sposób na "usidlenie" Barona.

Edyta GórniakDoda zmieniła usta. Zobacz, które gwiazdy poddały się zabiegom

Sandra Kubicka doradza, jak "usidlić" faceta

Ostatnio Sandra podzieliła się z fankami swoim sposobem na "usidlenie" faceta. Modelka podarowała ukochanemu nietypowy prezent. Baron otrzymał od wybranki bransoletkę z jej inicjałem. Wydawałoby się, że to dość niewinny podarunek. Biżuterii tej jednak nie można zdejmować. Sama Sandra także zaopatrzyła się w podobny dodatek. Celebrytka nosi naszyjnik z literką "B".

Olivia Rodrigo, AdeleBrit Awards. Adele lśniła w drugiej kreacji. Show i tak skradł Damiano z Maneskin

Drogie Panie, jak chcecie zaznaczyć swój teren, to proponuję bransoletkę na szczęście ze swoim inicjałem, bo jej się nie zdejmuje. Ją się wiąże i już zostaje, a jeżeli ją zdejmie, to będziecie wiedziały. Jest to super prezent dla narzeczonego, chłopaka, partnera - radziła na InstaStories Kubicka.

Sandra KubickaSandra Kubicka Instagram/ sandrakubicka

Myślicie, że patent Sandry okaże się skuteczny?

Więcej o: