Brit Awards. Adele zachwyciła na ściance, ale to w drugiej kreacji lśniła. Show i tak skradł Damiano z Maneskin. Boska kurteczka!

Śmietanka brytyjskiego oraz światowego przemysłu muzycznego brylowała we wtorkowy wieczór na gali Brit Awards w Londynie. Adele była największą gwiazdą imprezy, ale modowe berło należy się wokaliście Maneskin.

Więcej informacji na temat zagranicznych imprez znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Za nami kolejna gala Brit Awards, podczas której triumfowała przede wszystkim Adele. Mimo wcześniejszych zapowiedzi artystka jednak pojawiła się na imprezie i zaśpiewała na scenie. Oczywiście przebierała się za kulisami i bardzo dobrze. W złotej kreacji wyglądała zdecydowanie ciekawiej niż w tej od Armaniego na ściance. Inni też nie zawiedli. Spójrzcie zresztą sami.

Zobacz wideo Julia Wieniawa śpiewa piosenkę Adele "Easy On Me"

Plejada gwiazd lśni na gali Brit Awards. Najjaśniej Adele

Jak już wspomnieliśmy, Adele zrobiła furorę, pojawiając się niespodziewanie na Brit Awards. Po czerwonym dywanie paradowała w czarnej sukni z głębokim dekoltem, która byłaby niekoniecznie wygodna podczas występu. Artystka, pojawiając się z mikrofonem na scenie, miała na sobie luźniejszą, złotą kreację, w której lśniła. Dosłownie. Kreacja została zaprojektowana przez włoski dom mody Valentino.

AdeleAdele Agencja Wyborcza.pl

Na gali nie mogło zabraknąć także najpopularniejszego aktualnie na świecie zespołu rockowego z Włoch, który w maju 2021 wygrał Eurowizję. Styl członków tej formacji jest bardzo nieoczywisty, często nawet wulgarny. Mowa zwłaszcza o stylizacjach lidera, Damiano Davida, który we wtorek wyjątkowo zakrył ciało. Postawił na lateksowe spodnie, do których dopasował różową koszulę oraz fioletową, mieniącą się w blasku fleszy kurteczkę.

ManeskinManeskin Agencja Wyborcza.pl

Z daleka można było dostrzec także Eda Sheerana, który po czerwonym dywanie kroczył w chabrowym garniturze z zamszu. W połączeniu z rudymi włosami muzyka kolor tego odzienia nie robił dobrego wrażenia.

Ed SheeranEd Sheeran Agencja Wyborcza.pl

Więcej zdjęć gwiazd znajdziesz w galerii powyżej.

Więcej o: