Georgina Rodriguez wyznała, jak poznała Cristiano Ronaldo. Internauci kpią z jej opowieści. "KŁAMIE"

Georgina Rodriguez w dokumencie opublikowanym na Netfliksie opowiedziała, jak poznała Cristiano Ronaldo. Nie wszyscy uwierzyli, co wyznała przed kamerami.

Więcej tajemnic z życia gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Kilka dni temu na platformie Netflix pojawił się dokument "Soy Georgina". Pokazane jest w nim życie, jakie prowadzi ukochana Cristiano Ronaldo. Oprócz luksusu, z jakim celebrytka ma do czynienia na co dzień, producenci skupili się także na wyciągnięciu tajemnic związku z jednym z najlepszych piłkarzy świata. W pierwszym odcinku ukochana Portugalczyka opowiedziała, jak poznała ukochanego.

Georgina Rodriguez i Cristiano RonaldoHistoria miłości Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez

Zobacz wideo Tak dba o formę

Georgina Rodriguez o poznaniu Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez poznała Cristiano Ronaldo pewnego, słonecznego lata. Pracowała wówczas w luksusowym butiku Gucciego. Koleżanka, która była na urlopie, zadzwoniła do niej z prośbą, by została dłużej. Sklep miał odwiedzić ważny klient, który chciał kupić płaszcze.

Gdy wychodziłam ze sklepu, zobaczyłam przystojnego mężczyznę. Miał prawie dwa metry wzrostu. Stał tam z chłopcem i kumplami. Stanęłam jak zamurowana. Chłopiec podszedł do mnie i się przywitał. (...) Byłam nieśmiała i nawet nie spojrzałam na Cristiano - powiedziała.
Podszedłem tam i ją zobaczyłem, akurat skończyła pracę. To była ta chwila, kiedy dwie osoby przypadły sobie do gustu. Potem nie mogłem o niej zapomnieć - wspominał piłkarz przed kamerą.

Georgina RodriguezRonaldo zabrał rodzinę na wakacje. Georgina prezentuje ciążowe krągłości

Wyznanie Georginy, że nie rozpoznała Ronaldo, rozśmieszyło wiele osób. Nie wierzą, że nie wiedziała, że ma do czynienia z jednym z najsławniejszych sportowców w obecnych czasach. Na TikToku pojawiło się wiele komentarzy,  w których użytkownicy kpią z jej wyznania. Oto przykładowe:

Georgina próbuje sprawić, by wyglądało na to, że zakochała się w nieznanym mężczyźnie. Ona oczywiście kłamie.
Ona gra. Niby nie wiedziała, kim jest Ronaldo? Każdy go zna.

Niektórzy jednak stają w jej obronie i piszą, że może nie interesuje się piłką nożną. A wy co uważacie?

Więcej o: