Kossakowski chciał wrócić do Wojciechowskiej? Tabloid dotarł do jego znajomego. "Czasami mówił, że pochopne decyzje nie są dobre"

W lipcu tego roku gruchnęła wiadomość o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Decyzja ukochanego była dla dziennikarki ogromnym zaskoczeniem. Czy gwiazda stacji TTV żałuje swojej decyzji?

Więcej ciekawych doniesień dotyczących relacji gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Wydawało się, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są dla siebie stworzeni - byli ze sobą trzy lata i nie spieszyli się ze ślubem, który miał być tylko formalnością. Uroczystość zaślubin była jednak niespodziewana, a zakochani pochwalili się nią w mediach społecznościowych. Jakież było więc zdziwienie, gdy okazało się, że nie jest tak idealnie. W głowie podróżnika najwyraźniej pojawiły się wątpliwości, a finalnie zdecydował się odejść od Wojciechowskiej. Jego znajomy donosi, że obecnie rozważa, czy właściwie postąpił. 

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wspomina sesję w Playboyu „Na dzień dzisiejszy postąpiłabym inaczej"

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski, Wiktoria Gąsiewska, Adam ZdrójkowskiOni w tym roku nie mieli szczęścia w miłości. Doda hucznie świętowała rozwód

Przemek Kossakowski chciałby wrócić do Martyny Wojciechowskiej?

Tygodnik "Życie na gorąco" dotarł do znajomego Przemka Kossakowskiego z Podlasia, który opowiedział o ich szczerych rozmowach. Okazuje się, że w wypowiedziach kolegi wybrzmiewała gorycz i żal, że w momencie kryzysu zdecydował o rozstaniu i nie próbował zawalczyć o relację z Martyną Wojciechowską

Jak lizał tu rany po rozstaniu, to czasami mówił, że pochopne decyzje nie są dobre, że żałuje tego, co się stało - zdradza znajomy.

Kossakowski rozważał szczerą rozmowę z Martyną, w której powiedziałby, co mu leży na sercu: że żałuje i chce wrócić. Po namysłach doszedł do wniosku, że i tak nie osiągnąłby oczekiwanego rezultatu. Zna ją i wie, że nie dałaby im kolejnej szansy. 

Myślał o powrocie, ale wiedział, że Martyna nie jest kobietą, która mogłaby wybaczyć takie zachowanie.

Martyna Wojciechowska zwraca się do polskiego rządu: Apelujemy o utworzenie korytarza humanitarnegoMartyna Wojciechowska chciała się poddać zabiegowi chirurgii plastycznej

Myślicie, że reakcja Martyny mogłaby być inna niż ta, której spodziewał się Przemek? 

Zobacz też: Sylwia Bomba o zachowaniu Kossakowskiego po rozstaniu z Wojciechowską. "To już nie był ten Przemek, którego poznałam"

Więcej o: