Martyna Wojciechowska zmieniła w tym roku mieszkanie. We wnętrzach podróżniczki dominują jasne barwy. Biblioteka robi wrażenie

Martyna Wojciechowska nie raz wrzuca na Instagram zdjęcia zrobione we własnym domu. Wybraliśmy kilka z nich, aby podejrzeć, w jakim stylu mieszka gwiazda TVN-u.

Chcesz wiedzieć jak mieszkają gwiazdy? Zajrzyj na Gazeta.pl

Martyna Wojciechowska przez wiele lat mieszkała razem z córką w dużym apartamencie na warszawskim Żoliborzu. Podróżniczka w kwietniu przeniosła się do nowego lokum, o czym informowała wówczas na Instagramie. W przeprowadzce pomagała jej profesjonalna "organizerka", która na swoim profilu pochwaliła się efektami współpracy z gwiazdą, a przy okazji pokazała fragment jej garderoby. Od tego czasu na Instagramie Wojciechowskiej pojawiło się sporo zdjęć, na których możemy podziwiać jej wnętrza.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska staje w obronie środowisk LGBT. „Każdy ma prawo być tym, kim chce być"

Dla Wojciechowskiej salon jest miejscem odpoczynku

W salonie gwiazdy króluje wygodna kanapa z doskonałym widokiem na pokaźnych rozmiarów telewizor. To miejsce odpoczynku nie tylko dla podróżniczki, ale również mieszkających w domu czworonogów. 

 
 

Po tym akcencie od razu wiadomo, kto tu mieszka

W jednym z pomieszczeń widzimy także popularne kwadratowe regały, na których Wojciechowska eksponuje zdobyte trofea. 

 

Martyna Wojciechowska uwielbia czytać książki

Warto zwrócić uwagę na pokaźną kolekcję książek, jaką posiada Wojciechowska. W biblioteczce gwiazdy TVN-u znajdziemy reportaże, książki o podróżnikach, ale i teksty o sztuce.

 
 

Garderoba podróżniczki robi wrażenie

Jak wygląda wspomniana na początku garderoba podróżniczki? Choć pomieszczenia na zdjęciu nie widać w całości, można zauważyć, że królują w nim klasyczna biel i szafki aż po sufit.

 

W tym mieszkaniu nie brakuje zieleni

Gwiazda dba także o zielone akcenty w swojej przestrzeni. W jej salonie nie brakuje roślin, które nadają rajskiego charakteru przestrzeni odpoczynku.  

 

Oszczędna kuchnia 

Z dostępnego zdjęcia wynika, że w kuchni Wojciechowskiej panuje oszczędna kolorystyka. Wyróżnia się jednak podłużny stół, przy którym spokojnie zmieści się kilka gości. 

 

Podobają wam się wnętrza Martyny Wojciechowskiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.