Martyna Wojciechowska zmieniła w tym roku mieszkanie. We wnętrzach podróżniczki dominują jasne barwy. Biblioteka robi wrażenie

Martyna Wojciechowska nie raz wrzuca na Instagram zdjęcia zrobione we własnym domu. Wybraliśmy kilka z nich, aby podejrzeć, w jakim stylu mieszka gwiazda TVN-u.

Chcesz wiedzieć jak mieszkają gwiazdy? Zajrzyj na Gazeta.pl

Martyna Wojciechowska przez wiele lat mieszkała razem z córką w dużym apartamencie na warszawskim Żoliborzu. Podróżniczka w kwietniu przeniosła się do nowego lokum, o czym informowała wówczas na Instagramie. W przeprowadzce pomagała jej profesjonalna "organizerka", która na swoim profilu pochwaliła się efektami współpracy z gwiazdą, a przy okazji pokazała fragment jej garderoby. Od tego czasu na Instagramie Wojciechowskiej pojawiło się sporo zdjęć, na których możemy podziwiać jej wnętrza.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska staje w obronie środowisk LGBT. „Każdy ma prawo być tym, kim chce być"

'Park Jurajski' "Park Jurajski" miał premierę 28 lat temu. Co dziś słychać u aktorów?

Dla Wojciechowskiej salon jest miejscem odpoczynku

W salonie gwiazdy króluje wygodna kanapa z doskonałym widokiem na pokaźnych rozmiarów telewizor. To miejsce odpoczynku nie tylko dla podróżniczki, ale również mieszkających w domu czworonogów. 

 
 

Po tym akcencie od razu wiadomo, kto tu mieszka

W jednym z pomieszczeń widzimy także popularne kwadratowe regały, na których Wojciechowska eksponuje zdobyte trofea. 

 

Martyna Wojciechowska uwielbia czytać książki

Warto zwrócić uwagę na pokaźną kolekcję książek, jaką posiada Wojciechowska. W biblioteczce gwiazdy TVN-u znajdziemy reportaże, książki o podróżnikach, ale i teksty o sztuce.

 
 

Garderoba podróżniczki robi wrażenie

Jak wygląda wspomniana na początku garderoba podróżniczki? Choć pomieszczenia na zdjęciu nie widać w całości, można zauważyć, że królują w nim klasyczna biel i szafki aż po sufit.

 

W tym mieszkaniu nie brakuje zieleni

Gwiazda dba także o zielone akcenty w swojej przestrzeni. W jej salonie nie brakuje roślin, które nadają rajskiego charakteru przestrzeni odpoczynku.  

 

Oszczędna kuchnia 

Z dostępnego zdjęcia wynika, że w kuchni Wojciechowskiej panuje oszczędna kolorystyka. Wyróżnia się jednak podłużny stół, przy którym spokojnie zmieści się kilka gości. 

 

Piotr Kraśko Tabloid ujawnia, ile zarabia Piotr Kraśko. Miesięczne przelewy robią wrażenie

Podobają wam się wnętrza Martyny Wojciechowskiej?

Więcej o: