Wojciechowska wygląda lepiej niż 20 lat temu, a Ariana Grande nie przypomina samej siebie. Spektakularne metamorfozy gwiazd

Gwiazdy eksperymentują nie tylko z fryzurami, ale i z medycyną estetyczną, a nawet... odcieniem skóry. Niektóre z nich na przestrzeni lat zmieniły się nie do poznania. Oto przykłady najbardziej wyrazistych metamorfoz wśród znanych osobistości.

Więcej na temat metamorfoz gwiazd, a także urody znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Gwiazdy polskiego i światowego show-biznesu często zmieniają wygląd, jednak niektóre z nich obecnie wyglądają zupełnie inaczej niż kiedyś. Utrata wagi, drastyczna zmiana koloru włosów czy zabiegi medycyny estetycznej sprawiły, że nie wszyscy przypominają samych siebie. Dla niektórych gwiazd czas się zatrzymał, a znaczna część z nich dziś wygląda lepiej niż w czasach wczesnej młodości.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Spektakularne metamorfozy gwiazd - Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska zasłynęła w latach 90. jako wokalistka zespołu O.N.A. Była wówczas nastolatką o zadziornym wyglądzie. Nosiła czarne włosy i z początku unikała makijażu. Z czasem w jej wizerunku zaczęło dużo się dziać. Największą metamorfozę piosenkarka przeszła w ostatnich latach. Zgoliła włosy, zostawiając blond irokeza, który później farbowała na różne kolory. Na jej ciele przybyło tatuaży, szczególnie na szyi i dekolcie. Artystka wytatuowała także skórę głowy i od jakiegoś czasu jest wierna obecnej fryzurze. Po latach wróciła do rockowego wizerunku, lecz w zupełnie innej odsłonie.

Agnieszka Chylińska przeszła spektakularną metamorfozęAgnieszka Chylińska przeszła spektakularną metamorfozę fot. instagram.com

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska to kolejna gwiazda z rodzimego show-biznesu, która w ciągu swojej kariery bardzo się zmieniła. Obecnie wygląda lepiej niż przed 20. latami, kiedy prowadziła pierwsze edycje reality show "Big Brother" w TVN. Dziennikarka zapuściła włosy i od kilku lat jest wierna długim kosmykom i całe szczęście - krótka fryzura postarzała prezenterkę.

Martyna Wojciechowska przeszła dużą metamorfozęMartyna Wojciechowska przeszła dużą metamorfozę fot. KAPiF

Ariana Grande

Ariana Grande przed laty grała w serialach dla dzieci i młodzieży produkcji Nickelodeon. Wówczas jako nastolatka miała czarne kręcone włosy. Kiedy rozwinęła się jej kariera muzyczna, zapuściła je, zafarbowała na blond i zaczęła prostować. Piosenkarka przeszła sporą przemianę. Choć jest rodowitą Amerykanką, wiele osób myśli, że ma latynoskie korzenie. Wszystko przez to, że artystka jest fanką opalania natryskowego i zawsze prezentuje mocno opaloną skórę. Niedawno wróciła jednak do brązowego odcienia włosów.

Ariana Grande na przestrzeni lat przeszła metamorfozęAriana Grande na przestrzeni lat przeszła metamorfozę fot. East News

Adele

Metamorfoza Adele była komentowana w mediach na całym świecie. Wszystko za sprawą jej utraty wagi. Piosenkarka przeszła na dietę SIRT, a różne źródła donoszą, że artystka schudła nawet 50 kilogramów. Za zmianą sylwetki poszła także zmiana rysów twarzy. Obecnie nie przypomina Adele z początków kariery.

AdeleAdele fot. instagram.com

Kylie Jenner

Kylie Jenner zaliczyła jedną z największych metamorfoz. Członkini klanu Kardashianek, czyli ich przyrodnia siostra, zmieniła się nie do poznania. Podobno cierpiała z powodu jednego kompleksu - wąskich ust. Powiększyła je już jako nastolatka, mając zaledwie 16 lat. Za tym poszły inne zabiegi. Patrząc na jej zdjęcia z 2010 roku aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

Kylie Jenner w 2010 roku i obecnieKylie Jenner w 2010 roku i obecnie fot. East News/instagram.com


 

kyliejenner

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.