Adalia Rose nie żyje. Youtuberka zmarła w wieku 15 lat. "Nie odczuwa już bólu i tańczy teraz do muzyki, którą kocha"

12 stycznia 2022 roku media obiegła informacja o śmierci twórczyni internetowej, Adali Rose. Dziewczyna zmarła w wieku zaledwie 15 lat. Od zmagała się z ciężką chorobą.

Więcej na temat śmierci znanych osób znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Adalia Rose urodziła się 10 grudnia 2006 roku. Dziewczynka z Teksasu zdobyła sławę dzięki teledyskowi do utworu "Gangnam Style" PSY, w którym tańczyła w 2012 roku. W mediach społecznościowych miała sporą liczbę fanów i fanek. Na samym Facebooku obserwowało ją 12 milionów osób, natomiast na Instagramie doczekała się 379 tysięcy fanów. Niestety od urodzenia chorowała na nieuleczalną chorobę, progerię. Przedwczesne starzenie to wyjątkowo rzadkie schorzenie, które dotknęło dziewczynkę, która odeszła w wieku 15 lat. 

Zobacz więcej: Progeria (Zespół progerii Hutchinsona-Gilforda)

Zobacz wideo Lekarz tłumaczy proces starzenia

Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Jak im się to udało?Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Jak im się to udało?

Adalia Rose odeszła w wieku 15 lat. Fani pożegnali ją pięknymi słowami

Na fanpage'u youtuberki oraz jej Instagramie pojawiła się informacja na temat jej śmierci. Dziewczynka odeszła 12 stycznia 2022 roku o godzinie 19:00. 

12 stycznia 2022 roku o godzinie 19:00 Adalia Rose Williams odeszła z tego świata. Weszła do niego po cichu i wyszła po cichu, ale jej życie było dalekie od tego. Dotknęła miliony ludzi i pozostawiła największy ślad w każdym, kto ją znał. Nie odczuwa już bólu i tańczy teraz do muzyki, którą kocha. Naprawdę chciałabym, żeby to nie była nasza rzeczywistość, ale niestety tak jest.
 

Później najbliższa rodzina podziękowała fanom za wsparcie w tym trudnym czasie:

Chcemy podziękować wszystkim, którzy ją kochali i wspierali. Dziękuję wszystkim jej lekarzom i pielęgniarkom, którzy przez lata pracowali, aby utrzymać ją w zdrowiu. Rodzina chciałaby teraz opłakiwać tę ogromną stratę z zachowaniem prywatności.

Obserwatorzy nie kryli zaskoczenia informacją, która pojawiła się na Instagramie. Jedna z internautek napisała:

Serce mi pęka, gdy to słyszę. Miałam szczęście, że mogłam ją poznać i zobaczyć, jaka była niesamowita. Dotknęła tak wielu ludzi swoją niesamowitą energią. Bardzo mi przykro z powodu straty, jaką poniosła twoja rodzina. Będę się za ciebie modlić. Spoczywaj w raju, aniele.

Inni także współczuli rodzinie tragedii. Pisali:

Spoczywaj w pokoju. Oglądam jej filmiki cały czas i modlę się za was.
Tak mi przykro. Przynosiła radość i uśmiech tak wielu osobom. Będzie nam jej brakowało. Jesteśmy szczęściarzami, że mogliśmy ją mieć w naszym życiu.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Adali Rose. 

Przyjaźń w show- biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykłademPrzyjaźń w show-biznesie istnieje naprawdę! Oni są na to idealnym przykładem

Więcej o: