Czy to jeszcze Reni Jusis? Gwiazda w kruczoczarnych włosach. "Niczym Ewa Demarczyk", "młoda Anna Dymna"

Reni Jusis pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w ciemnych włosach. Fani wracają pamięcią do pierwszej dekady lat 2000, kiedy wokalistka miała podobną fryzurę.

Więcej informacji na temat metamorfoza gwiazd na stronie głównej Gazeta.pl

Kylie JennerSpektakularne metamorfozy gwiazd. Niektóre z nich nie przypominają samych siebie

Reni Jusis w ostatnich latach była wierna długim włosom w jasnym kolorze. Eksperymentowała z odcieniami farb - raz stawiała na platynę, częściej jednak na ciepłe odcienie blondu. Teraz zaprezentowała się w kruczoczarnych włosach. Fani są zaskoczeni.

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Czy to jeszcze Reni Jusis?

Reni Jusis pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pozuje w nowej fryzurze. Wokalistka uśmiecha się delikatnie do obiektywu w krótkim bobie z grzywką. W oczy rzuca się zwłaszcza kolor włosów wykonawczyni hitu "Kiedyś cię znajdę". Jusis postawiła bowiem na kruczoczarną czerń. Do zdjęcia załączyła krótki opis. 

Black hair friday - czytamy pod postem.
 

Fani komentują

Nie jesteśmy pewni, czy Jusis faktycznie zaszalała u fryzjera, czy może wybrała ciekawą perukę. Kiedy ją o to zapytano, nie odpowiedziała jednoznacznie. 

Reni JusisReni Jusis Fot. renijusisofficial/Insatgram

Jedno jest pewne - piosenkarka wywołała małe zamieszanie. Fani byli skonsternowani, bowiem od lat nie widzieli idolki w ciemnych włosach (ciemne, długie włosy miała jako nastolatka, później zafundowała sobie czerń na głowie w pierwszych latach kariery scenicznej). 

Trochę powrót do 2007? Pamiętam występ w Łodzi i te lateksowe legginsy. Zawsze wyprzedzałaś trendy.
Nareszcie wróciły twoje ciemne włosy jak za dawnych czasów przepięknie - pisali.

Nie brakowało też porównań do innych gwiazd, 

Jak młoda Anna Dymna.
Niczym Ewa Demarczyk - czytamy. 

Też widzicie to podobieństwo?

ZOBACZ TEŻ: Joanna Liszowska i burza blond loków? Już nie! Aktorka przeszła totalną metamorfozę i postawiła na ciemne pasma

Więcej o: