Joanna Liszowska i burza blond loków? Już nie! Aktorka przeszła totalną metamorfozę i postawiła na ciemne pasma

Ostatnio Joanna Liszowska pokazywała ujęcia bez makijażu i w odrostach na włosach. Na premierę "La Bombe" przyszła w zupełnie innej odsłonie. Uwagę zwracała nowa fryzura.

Interesuje cię jak gwiazdy prezentują się na branżowych imprezach? Więcej o stylizacjach przeczytasz na Gazeta.pl

Joanna Liszowska przez lata bardzo rzadko decydowała się na wielkie zmiany w kwestii fryzury. Choć z mocno kręconymi włosami trudno coś zrobić, to aktorka raczej nie ingerowała również w kolor. Lubiła blond, jednak najwyraźniej postanowiła poeksperymentować. Na premierze sztuki "La Bombe" zachwyciła w brązowo-siwych pasmach. 

Zobacz wideo Maciej Dowbor przeszedł metamorfozę. Ściął włosy i brodę

Joanna LiszowskaHalo, stylista? Proszę przyjechać do teatru. Czyli wyzwolona Liszowska na premierze

Joanna Liszowska z nowym kolorem włosów na premierze "La Bombe"

Odmieniona Joanna Liszowska na premierę spektaklu "La Bombe" wparowała jak burza. Dynamicznie pozowała fotoreporterom do zdjęć, po czym równie szybko zeszła ze ścianki, ale tam również została złapana przez spragnionych ujęć paparazzo. A było co fotografować, bo aktorka pierwszy raz pojawiła się na ściance z burzą brązowych loków, które są tak charakterystyczne dla artystki. U nasady włosy były szarawe, a później kolor przechodził w ciepły brąz.

Joanna LiszowskaJoanna Liszowska KAPiF.pl / KAPiF.pl

W kwestii stylizacji Liszowska postawiła na klasykę - do białej koszuli dobrała czarne rozszerzane spodnie i sweter sięgający niemal podłogi. Sylwetkę aktorki wydłużyły buty na koturnie. Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz też: Joanna Liszowska pozuje w wakacyjnej scenerii. Zachwyceni fani porównali ją do światowych gwiazd. "Jak J.Lo". Ale nie tylko

Joanna LiszowskaJoanna Liszowska pokazała, jak relaksuje się w jacuzzi. Bez makijażu. Zachwyca naturalnością

Na tej samej premierze pojawiła się też m.in. ciężarna Anna Czartoryska-Niemczycka z mężem Michałem Niemczyckim i teściami oraz Krystian Wieczorek obściskujący się z żoną Marią. 

Więcej o: