Ciężarna Anna Czartoryska-Niemczycka wymienia się czułościami z mężem. Już nie ukrywa swojego stanu. Piękna!

Anna Czartoryska-Niemczycka wkrótce urodzi swoje czwarte dziecko. Przez kilka miesięcy nie informowała o ciąży, jednak odkąd to zrobiła, nie musi już ukrywać się przed fotoreporterami. Aktorka wygląda kwitnąco!

Więcej tekstów na temat medialnych wyjść gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

W weekend na Scenie Relax w Warszawie odbyła się premiera sztuki "La Bombe". W jedną z głównych ról, Caroline, wcieliła się Anna Czartoryska-Niemczycka. Na wyjściu brylowała w towarzystwie męża i teściów.

Zobacz wideo Doda opublikowała rozmowę z byłym mężem

Izabela Janachowska, Krzysztof JabłońskiJanachowska bogato wyszła za mąż. Jak ona i inne gwiazdy poznały majętnych partnerów?

Ciężarna Anna Czartoryska-Niemczycka na premierze "La Bombe"

W zeszłym tygodniu Anna Czartoryska-Niemczycka poinformowała na Instagramie, że spodziewa się czwartego dziecka. Aktorce, mimo że jest aktywna zawodowo i często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych, długo udawało się utrzymać informacje o ciąży w sekrecie i powiedziała o niej na swoich warunkach i w odpowiednim dla siebie momencie. Patrząc na zdjęcia z weekendu, widać że artystka mimo obecnego stanu, nie rezygnuje z obowiązków zawodowych. Pojawiła się na premierze spektaklu "La Bombe". Towarzyszył jej mąż, Michał Niemczycki, z którym wymieniała się czułościami na ściance. W międzyczasie gawędziła z teściami - Katarzyną Frank-Niemczycką i Zbigniewem Niemczyckim. 

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska-Niemczycka opowiedziała o czwartej ciąży: "To jest coś, co wymaga wielu kompromisów"

Czartoryska-Niemczycka miała na sobie ciemnozieloną sukienkę za kolano z koronkowym wykończeniem. Dobrała do niej szpilki w tym samym kolorze i niewielką czarną torebkę. Spod welurowej kreacji wyłaniał się sporych rozmiarów brzuszek. Nie wiadomo, który to miesiąc, ale patrząc na zdjęcia, łatwo się domyślić, że to już ostatnia prosta. Życzymy zdrowia!

Zobacz też: Anna Czartoryska rzadko pokazuje pociechy, ale zrobiła wyjątek. Dzieciaki są już naprawdę duże, zwłaszcza siedmioletni Ksawery

Więcej o: