Premiera spektaklu "La Bombe". Zakochany Krystian Wieczorek z żoną. Dawno niewidziana Zosia Ślotała z mężem

Na premierze spektaklu "La Bombe" nie mogło zabraknąć gwiazd z pierwszych stron gazet. Zosia Ślotała na ściankę przyszła w towarzystwie męża, Kamila Haidara. Krystian Wieczorek i Maria Wieczorek nie szczędzili sobie czułości! Kto tego wieczoru oczarował stylizacją?

Więcej na temat premier filmowych i teatralnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W sobotę, 13 listopada na Scenie Relax w Warszawie odbyła się premiera sztuki "La Bombe", w reżyserii Sambora Czarnoty. Spektakl opowiada o historii małżeństwa poszukującego nowej siły i energii, która wzmocniłaby ich związek. W rolach głównych wystąpiła żona Krystiana Wieczorka, Maria, czy Katarzyna Glinka. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej przerażająca noc w roku to nic przy tych stylizacjach. Kinga Rusin chciałaby zapomnieć o tej sukience

Zobacz wideo Moda, która nie grzeje Natsu, czyli spodnie z niskim stanem i nie tylko! [Lista Plotka]

Gwiazdy na premierze spektaklu "La Bombe". Zakochany Krystian Wieczorek z żoną, dawno niewidziana Zosia Ślotała z mężem 

Wydarzenie, jakim była premiera spektaklu "La Bombe", przyciągnęło plejadę gwiazd. Zosia Ślotała i Kamil Haidar pojawili się na ściance w pasujących stylizacjach. Stylistka na tę okazję wybrała czarny zestaw, który podkręciła złotą marynarką, torebką od Diora i charakterystyczną dla siebie, atłasową opaską na głowie. 

Mąż Zosi, Kamil, zdecydował się na czarną stylizację od stóp do głów. Nawet maseczka na twarzy pasowała kolorystycznie do całości. 

Gwiazdy na premierze spektaklu 'La Bombe'. Zakochany Krystian Wieczorek z żoną, dawno niewidziana Zosia Ślotała z mężemGwiazdy na premierze spektaklu 'La Bombe'. Zakochany Krystian Wieczorek z żoną, dawno niewidziana Zosia Ślotała z mężem Fot. Kapif

Krystian Wieczorek świętował sukces żony. Aktor nie szczędził wobec niej czułości. Para na ściance spoglądała sobie głęboko w oczy i nie stroniła od publicznego okazywania uczuć. Małżeństwo jakiś czas temu świętowało piątą rocznicę ślubu i widać, że ich związek kwitnie. 

Maria pozowała na ściance w prostej, ciemnej mini sukience. Kropką nad "i" były brokatowe botki na szpilce. Krystian zdecydował się na casualowy zestaw, który składał się z dżinsów, białej koszuli, na którą narzucił kamizelkę i bordową marynarkę. 

Gwiazdy na premierze spektaklu 'La Bombe'. Zakochany Krystian Wieczorek z żoną, dawno niewidziana Zosia Ślotała z mężemGwiazdy na premierze spektaklu 'La Bombe'. Zakochany Krystian Wieczorek z żoną, dawno niewidziana Zosia Ślotała z mężem Fot. Kapif

Katarzyna Glinka postawiła na total look w białym kolorze. Do jasnego kombinezonu dobrała srebrną marynarkę wyszywaną kryształami. Aktorka wyglądała olśniewająco, a stylizację uzupełniła o beżową kopertówkę i sandałki na szpilce. 

Więcej zdjęć w naszej galerii na górze strony. Kto tego wieczoru skradł całe show? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.