Joanna Liszowska pozuje w wakacyjnej scenerii. Zachwyceni fani porównali ją do światowych gwiazd. "Jak J.Lo". Ale nie tylko

Joanna Liszowska pokazała na swoim profilu instagramowym zdjęcie w wakacyjnym klimacie. Internauci od razu zwrócili uwagę na to, że wyglądem przypomina światowej sławy piosenkarki.

Joanna Liszowska w mediach społecznościowych dzieli się często postami dotyczącymi jej projektów zawodowych, jak np. informacjami o spektaklach czy zdjęciami z planu serialu "Przyjaciółki". Zdarza się jej jednak opublikować bardziej prywatne fotki. Tak było i tym razem.

Zobacz wideo

Joanna Liszowska w wakacyjnej scenerii. Została porównana do światowych gwiazd

Na zamieszczonych zdjęciach widać Joannę Liszowską przybierającą różne pozy przy balustradzie. Aktorka miał na sobie luźną, asymetryczną sukienkę na ramiączkach i z panterkowym printem. Dobrała do niej czarne sandały z dłuższą cholewką sięgającą ponad kostkę. W tle za Liszowską znajdowały się domy oraz palmy. Gwiazda "Przyjaciółek" nie oznaczyła swojej lokalizacji. Za to w opisie dodała:

Cougar town?

Mogła tym ewentualnie nawiązać do znanego serialu "Cougar town. Miasto kocic" z Courteney Cox w jednej z ról.

 

Adele, Jennifer LopezAdele wysłała hotelowego boya po pizzę. Gdy przyjechał, spała. Oto najdziwniejsze kaprysy gwiazd

Już po uśmiechu na twarzy Joanny Liszowskiej dało się wywnioskować, że miała wyśmienity humor. Podkreśliła to jednak, pisząc jeszcze:

Feeling good (czuję się dobrze – dop. red.)… Po prostu.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy obserwatorów aktorki, którzy w większości zachwycali się jej wyglądem. Oceniali, że prezentuje się pięknie, seksownie i jest niczym lwica. Nie zabrakło również głosów, że aktorka przypomina światowej sławy piosenkarki. Pojawiło się kilka typów.

Na drugim zdjęciu jak J.LO.
Wyglądasz jak Shakira.
Polska Beyonce.

Jak to również bywa przy okazji zdjęć gwiazd, niektóre osoby dopytywały Joannę Liszowską o to, jakiej marki ma sukienkę i buty. Nie otrzymały jednak od niej odpowiedzi.

Dominika Gwit w stylizacji rodem z lat 80.Dominika Gwit przeszła metamorfozę. Pokazała się w oryginalnej stylizacji

Więcej o: