Reni Jusis wraca wspomnieniami do lat młodości. Miała długie, ciemne włosy. "Miss Polski Nastolatek". Śliczna!

Reni Jusis pokazała zdjęcie z czasów szkolnych. Pozuje na plaży w Mielnie na tle Bałtyku. "Jaka baby Reni" - ekscytuje się Gabi Drzewiecka.

Pandemia sprawiła, że gwiazdy publikują w sieci coraz więcej treści. Spora część zajmuje się wrzucaniem postów w celach zarobkowych, a inni po prostu dla przyjemności. Celebryci zaprosili fanów chociażby do mieszkań, regularnie raczą ich zdjęciami wnętrz. Nie brakuje także starych fotografii, które cieszą się zainteresowaniem internautów. Właśnie taką opublikowała na Instagramie Reni Jusis. Wokalistka wróciła wspomnieniami do nastoletnich czasów. Wyglądała równie pięknie jak dziś! 

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Reni Jusis wraca wspomnieniami do lat młodości. Miała długie, ciemne włosy

Choć od wykonania omawianego zdjęcia minęło ok. 30 lat, a Reni bardzo się zmieniła, można ją rozpoznać w długowłosej dziewczynie. Wokalistka miała zupełnie inną fryzurę niż teraz.

W tym roku w ramach tegorocznej Godziny dla Ziemi WWF, namawiamy do podpisania petycji wzywającej do ochrony Bałtyku. Nagłaśniajmy wspólnie zagrożenia Bałtyku, bo nasze morze ulega degradacji, a jego mieszkańcy wymierają. Przyłączcie się do akcji, publikując swoje archiwalne zdjęcia znad Bałtyku. #bałtyk #mielno #matura #dzielnazmielna #morzewspomnień - zaapelowała gwiazda.
 

Oprócz podziękowań za wsparcie i chęci niesienia pomocy naturze, internauci zalali gwiazdę lawiną komplementów.

Jaka baby Reni!
Piękna akcja i piękne zdjęcie!
Miss Polski Nastolatek pewnie!
Ale pięknie w długich włosach i jako szatynka.

Nie tylko Reni przeszła wizerunkową metamorfozę. Zobaczcie, jak jako dzieci wyglądały jej show-biznesowe koleżanki.

POLECAMYSykut jako dziecko miała krótkie włosy "na kujonkę", a Chodakowska długie do pasa. Takie fryzury gwiazdy nosiły w dzieciństwie