Doda wyprawiła IMPREZĘ ROZWODOWĄ! Jeździła na dachu limuzyny po centrum Warszawy... w sukni ślubnej

Doda świętuje status singielki w swoim stylu! Suknia ślubna, jazda na dachu limuzyny i niecodzienne dekoracje. Artystka wie, jak się bawić.

Bądź na bieżąco. Więcej ciekawych artykułów o gwiazdach i show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Na tę chwilę Doda czekała długo. W czerwcu br. poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że rozwodzi się z mężem, Emilem Stępniem. Gwiazda złożyła pozew o rozwód, ale okazało się, że szybkie zakończenie związku nie wchodzi w grę. W końcu jednak pochwaliła się, że oficjalnie została singielką. 

Doda, Beata Tadla, Michał WiśniewskiWielka miłość, później zawirowania i rozstania. Te pary nie rozeszły się w zgodzie

Zobacz wideo Doda opublikowała rozmowę z byłym mężem

Doda wyprawiła imprezę rozwodową

W piątek wieczorem na InstaStories Dody pojawiło się nagranie, na którym zapowiedziała imprezę rozwodową. Wokalistka dała do zrozumienia, że odcina się od przeszłości.

Był czas na smutki, był czas na refleksje, a teraz jest czas, żeby zamknąć pewien etap i baaaawiiiiić sięęęę... Łuuuuu!

Przyjęcie zostało przygotowane z dbałością o każdy szczegół. Goście mogli pozować do zdjęć ze specjalnymi, czarno-złotymi tabliczkami z hasłami: "Doda's freedom celebration" czy "Finally single", co w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza "Świętowanie wolności Dody" i "Nareszcie singielka". Miejsce imprezy zdobił napis z balonów: "I'm divorced" - "Jestem rozwiedziona".

DodaO Dodzie napisał "Daily Mail"! Teraz może mieć kolejny powód do dumy

Doda na ten szczególny wieczór wybrała kreację od Patrycji Kujawy, której projekty również wyjątkowo upodobała sobie Blanka Lipińska. Co więcej, paradoksalnie suknia powstała w ślubnym atelier projektantki. Na imprezie gwiazda pojawiła się w białej, krótkiej, gorsetowej sukience bez ramion. Uzupełnieniem stylizacji były długie rękawiczki i diadem z napisem "Rozwódka". Paparazzi zrobili jej zdjęcie, kiedy ta w błyszczącej stylizacji jechała na dachu limuzyny w samym centrum Warszawy.

Życzymy Dodzie wszystkiego najlepszego na... nowej drodze życia. Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o: