Anna Dereszowska urodziła! Aktorka nie posiada się ze szczęścia. Pokazała noworodka: Witaj świecie. Gest malucha wymiata

Rodzina Anny Dereszowskiej się powiększyła. Aktorka od jakiegoś czasu narzekała, że nie może doczekać się rozwiązania. Gwiazda pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie.

Anna Dereszowska przez całą ciążę była bardzo aktywna. Doglądała nie tylko budowy domu, ale i nie zrezygnowała z pracy. Na ostatniej prostej przed porodem nie ukrywała, że czas oczekiwania na dziecko jest wyjątkowy, ale potrafi również dać nieźle w kość. Teraz aktorka ma powody do radości i świętowania. Przywitała na świecie trzecie dziecko, którego doczekała się z Danielem Duniakiem. Na Instagramie zamieściła uroczą fotografię, a fani zasypali aktorkę gratulacjami. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy ukrywały ciążę przed mediami. Sarsa ujawniła się dopiero, gdy urodziła. Nie była jedyna

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska urodziła! Pokazała zdjęcie noworodka

Anna Dereszowska jest już mamą Leny i Maksymiliana, a teraz pociechy aktorki będą mogły sprawdzić się w roli starszego rodzeństwa. W jednym z wywiadów gwiazda przyznała, że jej córka jest bardzo opiekuńcza i nie może doczekać się, aż pozna nowego członka rodziny. Dereszowska opublikowała rozczulające zdjęcie na Instagramie, którym dała fanom do zrozumienia, że poród już za nią. Gwiazda powitała na świecie synka, ale na ten moment nie zdradziła, jakie imię dla niego wybrali. 

 

W komentarzach nie zabrakło gratulacji od fanów i znajomych z branży. Internauci w zabawny sposób nawiązali do zdjęcia z noworodkiem, na którym widać, jak ściska piąstkę i wystawia do obiektywu środkowy palec. Synek aktorki i Daniela Duniaka pokazuje zadziorność od pierwszych chwil życia. 

Witamy na świecie! Z konkretnymi poglądami od małego.
Witaj maluchu.
Oooo mały mistrz - czytamy.

My również przyłączamy się do życzeń dla mamy i całej trójki pociech. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.