Kożuchowska jak kameleon. Ciemne włosy, wyrysowane brwi. Fani nie poznali. "Nie wiedziałam, kto wrzucił zdjęcie"

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła do sieci zdjęcie tajemniczej postaci, którą okazała się ona sama. Charakteryzacja do roli była tak zaskakująca, że fani nie dowierzali, że to naprawdę aktorka.

Metamorfozy gwiazd znajdziecie na Gazeta.pl.

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie zazwyczaj chwali się nowymi projektami zawodowymi - zdjęciami z planu, garderoby czy premiery filmowej. Tym razem pokazała, jak makijażystka zamieniła ją w gejsze. Trzeba przyznać, że wyszło znakomicie. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Małgorzata Kożuchowska w stroju gejszy

Małgorzata Kożuchowska dosyć tajemniczo opatrzyła zdjęcie na Instagramie. Nie zdradziła, nad czym obecnie pracuje. Wiadomo tyle, że chodzi o film i aktorka wcieli się w nim w rolę gejszy. Czarna peruka z grzywką, biały cień na twarzy i mocno zarysowane usta i oczy to wyglądowe cechy jej postaci. Artystka na temat samej bohaterki miała do powiedzenia niewiele. 

 
Ciekawe to życie aktora…#Film #NowaRola #Gejsza - napisała Kożuchowska pod fotografią.

Zobacz też: Weronika Książkiewicz obcięła włosy, a Misiek Koterski przytył 20 kilo dla roli. Oto najbardziej spektakularne metamorfozy aktorskie

Internauci byli zachwyceni tymczasowym wizerunkiem aktorki. Chwalili prace charakteryzatorki, ale i samej Kożuchowskiej. Choć zapewne o tym, jak sprawdziła się w nowej roli, dowiemy się dopiero za kilka, a może nawet kilkanaście miesięcy, najwierniejsi fani już rozpływali się nad wkładem artystki w pracę.

Znakomita charakteryzacja Małgosiu. Aktorka jest z pani wybitna.
Piękna z pani Japonka.

Niektórzy wręcz nie dowierzali, że na zdjęciu jest sama Kożuchowska. 

O Boże, totalnie nie poznałam!
Bosko. Aż musiałam zerknąć, kto wrzucił zdjęcie.
Wow. Nie poznałam. Makijaż zmienił panią nie do poznania.

Poznalibyście? 

Więcej o: