Emilia Komarnicka-Klynstra zdjęciem i poruszającym wpisem świętuje dziesięć miesięcy syna. Widać twarz chłopca. "Jestem wdzięczna"

Emilia Komarnicka-Klynstra znana z serialu "Na dobre i na złe" opublikowała na Instagramie zdjęcie z synem, z okazji jego dziesięciu miesięcy. Gwiazda pochyliła się także nad samym macierzyństwem.

Więcej informacji o gwiazdach "Na dobre i na złe" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Emilia Komarnicka-Klynstra chętnie pisze w sieci o macierzyństwie, małżeństwie i kolejnych etapach w rozwoju dzieci. Aktorka w grudniu ubiegłego roku urodziła drugiego syna, Tymoteusza. Dumna mama z okazji dziesięciu miesięcy od tego wydarzenia opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym wyznała, jak wiele się w jej życiu zmieniło, odkąd została mamą.

Zobacz wideo Emilia Komarnicka-Klynstra przeżywa pierwszy dzień syna w przedszkolu

Anna Lewandowska, Małgorzata RozenekTe gwiazdy przyłapano na majstrowaniu w programie graficznym. Kto zaliczył większą wpadkę?

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała twarz syna

Na fotografii aktorka siedzi na trawie, a na udach trzyma syna Tymoteusza. Gwiazda "Na dobre i na złe" wyznała, że od kiedy jest mamą, zmieniły jej się w życiu priorytety. Jest bardziej skoncentrowania na dawaniu, niż braniu.

Kiedy stałam się mamą, w moim życiu nastąpiło absolutne przewartościowanie, zaczęłam sięgać do ukrytych wcześniej pokładów czułości, opiekuńczości, miłości, ale przede wszystkim przestawiłam się na dawanie.
 

Komarnicka-Klynstra nie ukrywa jednak, że macierzyństwo to ciężka praca i ogromne wyzwanie. Mimo tego, daje jej niezwykłą satysfakcję. 

Macierzyństwo to największe wyzwanie, z jakim przyszło mi się zmierzyć w życiu, największe, ale też dające największe spełnienie. Już nawet będąc w ciąży, nie byłam w stanie sobie wyobrazić, z jakim ogromnym rozwojem macierzyństwo się wiążę.

Pod koniec wpisu aktorka napisała, że minęło dziesięć miesięcy, odkąd urodziła syna Tymoteusza. 

Dziś mija dziesięć miesięcy, od kiedy po raz drugi zostałam mamą. Jestem ogromnie wdzięczna za ten dar. Za tą codzienną możliwość rozwoju.

Zgadzacie się ze spojrzeniem aktorki na macierzyństwo?

Katarzyna Warnke, DodaKatarzyna Warnke miażdży zwiastun "Dziewczyn z Dubaju" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz też: Emilia Komarnicka-Klynstra sprawiła sobie... biżuterię z własnego mleka z piersi. "Wzbogacone o kosmyki włosków chłopców"

Więcej o: