Marina w horrendalnie drogiej kurtce. Teraz jest przeceniona o... trzy tysiące złotych. Nadal jej cena to kosmos

Marina opublikowała nagranie, które u jednych może wywołać uznanie, a u innych niesmak. Chodzi o horrendalnie drogą kurtkę, którą zaprezentowała zza kierownicy.

Marina należy do gwiazd, które epatują bogactwem i chętnie pokazują uroki swojego luksusowego życia. Piosenkarka zaliczyła już kilka wpadek, opowiadając m.in. "jak to życie na trzy domy bywa męczące", czy chwaląc się windą w nowym gniazdku. Wspomniała wtedy także o garderobie, do której trafią wszystkie markowe kreacje, a trzeba przyznać, że ma w czym wybierać.

Więcej interesujących materiałów o życiu gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl.

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna nagrała filmik, jak jej syn Liam śpiewa hymn Polski

Marina podśpiewuje w aucie. Na przejażdżkę włożyła horrendalnie drogą kurtkę

Marina opublikowała na Instagramie nagranie, na którym śpiewa piosenki ze swojej płyty. Żona Wojciecha Szczęsnego podczas przejażdżki autem miała na sobie kurtkę z linii Gucci x North Face. Ostatnio w podobnej widziany był m.in. obecny partner Rihanny, Asap Rocky.

Zobacz też: Marina kręci teledysk w Paryżu. Pochwaliła się stylizacją i zaprezentowała manicure. Nietypowy!

Jak się okazuje, Marina musiała wydać na ten model kosmiczną kwotę. W sieci można znaleźć informacje, że kurtka kiedyś kosztowała prawie 19 tysięcy zł. Teraz jej cena jest obniżona, ale nadal jest ogromna! Za kurtkę trzeba zapłacić około 16 tysięcy zł.

MarinaMarina marina_official/Instagram//screen

Marina jest przyzwyczajona do życia w luksusie. Nawet na spacer z Liamem nie zapomina włożyć drogich dodatków. Dla przykładu w kwietniu ona i jej rodzina została sfotografowana przez paparazzi w Mediolanie. 

Wokalistka paradowała w jasnym dresie z plecakiem od Louis Vuitton, a Wojciech Szczęsny w butach Balenciagi. Uwagę przykuwał także czarny wózek Liama ze złotymi skrzydłami, po który często sięgają gwiazdy. Za taki pojazd trzeba w sumie zapłacić około dziesięciu tysięcy złotych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.