Marina i Wojtek Szczęśni natknęli się na paparazzi w Mediolanie. Miny nietęgie. Świetny (i drogi) wózek!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny zmierzali na zakupy do Louis Vuitton, aż tu nagle spokojną przechadzkę po ulicach Mediolanu przerwali im paparazzi. Chyba się ich nie spodziewali. Miny mówią same za siebie.

Marina i Wojtek Szczęśni są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Nie lubią opowiadać o prywatności i starają się nie udzielać wywiadów. Właśnie z tego powodu zainteresowanie wokół nich  rośnie, nie dziwi więc, że nawet we Włoszech natknęli się na głodnych sensacji paparazzi. Wokalistka wszystko zrelacjonowała od kulis, a po zdjęciach opublikowanych w sieci widać, że spotkanie z fotoreporterami mocno ich poirytowało. Zakupy w luksusowym butiku z pewnością poprawiły im nastrój.

Maffashion w marynarce z H&MMaffashion wygląda obłędnie w marynarce z nowej kolekcji H&M

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna na pokazie Off-white'a

Marina i Wojtek Szczęśni natknęli się na paparazzi w centrum Mediolanu. Miny nietęgie

Marina i Wojtek zaprezentowali się w bardzo casualowych stylizacjach, ale nie zapomnieli o drogich akcentach. Ona paradowała w jasnym dresie z plecakiem Louis Vuitton na plecach, a on w butach Balenciagi. Uwagę przykuwa także czarny pojazd Liama ze złotymi skrzydłami. Jakiś czas temu pisaliśmy, że jest to model ulubionej marki gwiazd, której produkty do tanich nie należą. Za takie cacko trzeba zapłacić około 10 tysięcy złotych.

Marina, Wojtek SzczęsnyMarina, Wojtek Szczęsny East News

Zanim rodzina Szczęsnych przekroczyła próg butiku LV, dzielnie relacjonowała w sieci od kulis spotkanie z paparazzi. Marina śmiała się, że jest w szoku, że jest znana we Włoszech i zastanawiała się, czy na jej popularność miała wpływ sprzedaż nowej płyty.

Ja nie wiedziałam, że to mi robią zdjęcia. Moja płyta tak dobrze sprzedała się we Włoszech, że paparuchy nawet się nie kryją i czują się jak na czerwonym dywanie? - śmiała się na InstaStories.

Marina Łuczenko-Szczęsna odpowiada na złośliwą zaczepkę. Chodzi o zarobki jej mężaMarina pozuje bez makijażu i mówi o kompleksach. "Mam wobec siebie dziwne oczekiwania"

Myślicie, że paparazzi nucili single Mariny? 

Więcej o: