Marina pozuje bez makijażu i mówi o kompleksach. "Korzystam z filtra, bo mam wobec siebie dziwne oczekiwania"

Marina pokazała się na Instagramie bez makijażu i poruszyła temat kompleksów. Fani są zachwyceni.

Marina Łuczenko-Szczęsna słynie z naturalnego wyglądu. Tym razem opublikowała film, na którym pokazała się zupełnie bez makijażu. Wokalistka nie użyła też żadnego z popularnych na Instagramie filtrów, dzięki którym twarz wygląda idealnie. 

Zobacz wideo

Maja Ostaszewska ma nową fryzurę. Aktorka już tak nie wyglądaMaja Ostaszewska ma nową fryzurę. Aktorka już tak nie wygląda. "Strzał w dziesiątkę!"

Bez sztucznych rzęs, permanentnych brwi i ust, a co najważniejsze - bez filtra (nawet paris, od którego jestem trochę uzależniona). Ciężko się bez niego funkcjonuje? Gdy wszyscy na Instagramie tacy piękni - pisze Marina.
 

Marina stawia na samoakceptację

Marina należy do grona najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Żona Wojciecha Szczęsnego od lat stawia na delikatny makijaż z okiem podkreślonym przez eyeliner, zdrowe włosy i piękny uśmiech. Odkąd pojawiła się w mediach, emanuje też pewnością siebie. Jak mówi, kluczem do tego jest odpowiednia pielęgnacja i samoakceptacja.

Odpowiednia pielęgnacja, odrobina słońca, wit. D i człowiek znowu nabiera pewności siebie. Najważniejsze - samoakceptacja i odpowiednia pielęgnacja - twierdzi Marina.

Agnieszka DygantDygant bez grama makijażu trenuje w domowym zaciszu. Towarzyszą jej koty

Fani do Mariny: Nieskazitelna, jak nastolatka

W ostatnim czasie Marina nakręciła kilka teledysków, w których wygląda jak seksbomba. W klipie do utworu „Skandal (odbijam)” – poza mocnym makijażem – ma na sobie też lateksowy kombinezon. Tym bardziej fani docenili fakt, że teraz pokazała się bez żadnych "upiększaczy".

Dzisiaj taki look to naprawdę rzadkość wśród kobiet, w szczególności na insta. Zawsze się zastanawiam, czy naprawdę nieskazitelna twarz lalki, bez ani jednej zmarszczki, to dzisiaj kanon piękna? - pyta fanka.
Najgorsze, że człowiek widząc takie twarze, sam popada w kompleksy. Ja często korzystam z filtrów, bo po obejrzeniu innych storek mam jakieś dziwne oczekiwania względem siebie – odpowiedziała Marina.
Nieskazitelna i piękna! Jak nastolatka – twierdzą zgodnie obserwatorzy.
Więcej o: