Marina rzadko mówi o swoim bracie, ale teraz pokazała go na Instagramie. To niezły przystojniak

Marina pokazała na Instagramie sporo niepublikowanych dotąd zdjęć. Nie mogło zabraknąć rodzinnej fotki z bratem.

Od jakiegoś czasu na Instagramie panuje nowy trend. Obserwatorzy gwiazd proszą ich o publikowanie zdjęć z konkretnych sytuacji, jak np. zdjęcie ze ślubu, zdjęcie, gdy jesteś szczęśliwy, czy też zdjęcie, na którym uczysz się czegoś nowego. Do zabawy dołączyła również Marina Łuczenko, która pokazała fanom cały wachlarz, niepublikowanych dotąd fotografii. Sporo fotek pochodziła z kulis jej pracy w studio, czy też na planach teledysków, ale nie zabrakło też rodzinnych ujęć. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda brat wokalistki, którego ta nie pokazuje zbyt często. 

Marina pokazała zdjęcie z bratem i ojcem

Na Instagramie Mariny Łuczenko nie brakuje zdjęć z bliskimi. Fotografie z mężem, synem, czy rodzicami pojawiają się na jej profilu bardzo często, jednak już fotki z bratem należą do niemałej rzadkości. Przy okazji najnowszego instagramowego challengu jeden z obserwatorów piosenkarki poprosił o zdjęcie z rodzeństwem. Marina pochwaliła się wówczas wspólnym zdjęciem z ojcem i bratem ze Świąt Bożego Narodzenia.

MarinaMarina instagram.com@marina_official

Brat wokalistki - Żenia Łuczenko, stroni od życia w błyskach fleszy. Nie znajdziemy go również w mediach społecznościowych. Z profilu jego znanej siostry dowiemy się jedynie, że ma żonę oraz ośmioletnią córkę Amelię. Ta jest ulubienicą swojej cioci, o czym nietrudno się przekonać, patrząc na relację Mariny w mediach społecznościowych.

Podobny do znanej siostry?

Zobacz wideo Marina chwali się, że Liam śpiewa jej piosenki

ZOBACZ TEŻ: Refleksyjna Marina tańczy w bikini i ujawnia, że w życiu wszystko osiągnęła dzięki afirmacjom i popularnej książce

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.