Katarzyna Figura znalazła sposób na biznes. Nagrywa odpłatne filmiki dla fanów. Cena dość przystępna

Marzy ci się nagranie od Katarzyny Figury specjalnie dla ciebie? Teraz aktorka jest na wyciągnięcie ręki.

Pandemia mocno odbiła się na niemalże każdej sferze gospodarki w Polsce. Zamknięte kina, teatry czy zakaz organizowania imprez masowych mocno doskwiera naszym rodzimym artystom. Jak się okazuje, niektórzy z nich znaleźli dodatkowe źródła finansowania w tym trudnym czasie. Katarzyna Figura dołączyła do grona osobowości medialnych, które nagrywają dla fanów odpłatne filmiki.

Katarzyna Figura nagrywa filmiki dla fanów za 155 złotych

O swoim nowym pomyśle na biznes Katarzyna Figura poinformowała fanów na Instagramie. Okazuje się, że można zamówić u niej specjalną usługę:

Moi Drodzy, od dziś jestem na Hype Me. Jeżeli chcecie sprawić miłą niespodziankę bliskiej osobie, w postaci spersonalizowanego video, to serdecznie zapraszam na swój profil. Pozdrawiam, Kasia - napisała pod jednym z postów.
 

Hype Me to platforma internetowa, na której każdy może zamówić spersonalizowany filmik np. z życzeniami od tzw. "talentów". Stawki zaczynają się już od 24 złotych, jednak na materiał od Katarzyny Figury należy już zapłacić 155 złotych.

Katarzyna FiguraKatarzyna Figura hypemeapp.co/pl

W bazie jest kilkadziesiąt innych znanych nazwisk z rodzimego show- biznesu. Na najwyższą stawkę, taką samą jak Katarzyna Figura, mogą liczyć również m.in.: Zygmunt Chajzer, Krzysztof Ibisz, Olaf Lubaszenko czy Karol Strasburger. Jeśli czyjś budżet jest znacznie mniejszy, również znajdzie kogoś dla siebie. Życzenia od Joanny Racewicz, Julii Wróblewskiej czy Moniki Miller to koszt 55 złotych.

Warto również zaznaczyć, że każde sprzedane nagranie wspiera wybrane fundacje. Skusicie się na którąś z ofert?

Zobacz wideo Co to znaczy dobrze zarabiać? Pytamy Polaków [5 GAZETA.PL]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.