Refleksyjna Marina tańczy w bikini i ujawnia, że w życiu wszystko osiągnęła dzięki afirmacjom i popularnej książce

Marina postanowiła podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami. Opublikowała post, w którym ujawniła, jaki jest jej sposób na szczęście i sukces w życiu.

Ostatnio Marina wraz z mężem Wojtkiem Szczęsnym i synkiem Liamem wybrała się na wakacje, skąd codziennie zdawała relacje na Instagramie. Przy okazji popadła internautom, publikując odważne zdjęcie swoich pośladków. Najwyraźniej instagramowe przepychanki z fanami skłoniły ją do przemyśleń, bo właśnie podzieliła się nimi na swoim profilu.

Zobacz: Marina odnosi się do krytyki związanej z jej odważnym zdjęciem w bikini. Nagrała specjalne wideo ze Szczęsnym

Marina ujawnia sposób na szczęście

Gwiazda wrzuciła na Instagram zapętlone nagranie, na którym tańczy w bikini. Pod wideo napisała natomiast długi post, w którym poruszyła temat poczucia własnej wartości. Przyznała, że nigdy wcześniej nie czuła się tak dobrze, bo odnalazła w sobie siłę i piękno.

Przez tyle lat bycia osobą publiczną poddawaną wiecznej ocenie i krytyce, w nie koniecznie wymarzonym przez siebie kontekście, wiele się nauczyłam. Przede wszystkim tego, że nie sprostam wymaganiom wszystkich, a cokolwiek bym nie zrobiła, zawsze znajdzie się ktoś, komu się to nie spodoba. W porządku! - napisała.

Przyznała również, że kiedyś przejmowała się krytycznymi słowami, ale dziś "pozwala sobie na luksus bycie nielubianą". Dodała, że jej pewność siebie może być odbierana jako zuchwalstwo lub arogancja, ale to "nie wpływa na jej aurę".

Marina dała również radę swoim fanom, ujawniając, w jaki sposób ona osiągnęła szczęście oraz sukces. Okazuje się, że wszystko dzięki popularnej książce.

AFIRMACJE! Będąc nastolatką, przeczytałam „Sekret” . Od tego momentu nawet przez moment nie zwątpiłam, że mi się uda. (...) Dobro wraca i jestem tego żywym przykładem. (...) Szczęście to stan ducha i tylko od Ciebie zależy, czy pozwolisz sobie być szczęśliwym tak naprawdę - dodała.
Zobacz wideo

Pod postem Mariny pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele jej fanek popiera gwiazdę, jest zachwyconych jej słowami i przyznaje, że "Sekret" działa. Chyba czas go przetestować.

Więcej o: